نماد سایت سمساری | 09122725127 | سمسارچی

تاریخچه شرکت براون(Braun)

سمساری در سعادت آباد

سمساری در سعادت آباد

شرکت برون

در سال 1921، مکس براون، مهندس مکانیک، یک فروشگاه کوچک مهندسی در فرانکفورت، آلمان تأسیس کرد.

سمساری آنلاین در نواحی تهران:

شماره تماس سمساری در ولنجک تهران

سمساری در توانیر

شماره تماس سمساری در قلهک

سمساری در خیابان بهبودی تهران

سمساری در خیابان نبرد تهران

دهه 1950 همچنین آغاز محصولی بود که امروزه  بیشتر شناخته شده است:

ریش تراش برقی S50 اولین ریش تراش برقی Braun بود. ریش تراش در سال 1938 طراحی شد، اما جنگ جهانی دوم معرفی آن راتا سال1951 به تاخیر انداخت. یک بلوک برش نوسانی با یک ورق فولادی بسیار نازک، در عین حال بسیار پایدار نصب شده در بالای آن وجود داشت که این اصل امروزه نیز در ریش تراش های براون استفاده می شود. همچنین لوازم آشپزخانه مانند میکسر MX3 و دستگاه آشپزخانه Braun KM 3. KM 3 خانواده ای از غذاسازها است که با مدل KM 3/31 در سال 1957 آغاز به کار کرد.

سال 2000 تا بحال : ژیلت در سال 2005 خریداری شد، و این باعث شد براون یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به P&G باشد. در اوایل سال 2008، P&G فروش لوازم Braun را متوقف کرد، به جز برخی از لوازم خانگی مانند ماشین اصلاح و مسواک برقی. با این حال، در جای دیگر، Braun فروش کلیه دسته های اصلی خود را تا سال 2012 ادامه داد، زمانی که خط تولید Braun مربوط به لوازم آشپزخانه توسط De’Longhi با استفاده از مارک تجاری Braun تحت لیسانس P&G خریداری شد. امروزه Braun بر دسته های اصلی خود (اصلاح و آرایش، مراقبت از زیبایی و مو) تمرکز دارد. لوازم خانگی کوچک خانگی، گروه بهداشت و سلامتی و همچنین ساعتها و ساعتها اکنون توسط شرکتهای دیگر (De’Longhi، Zeon، Kaz) تحت لیسانس اداره می شوند.

محصولات براون(Braun)

 

این شرکت در گذشته تولید کننده پردازنده های مواد غذایی، رادیوها، پروژکتورهای اسلاید، دوربین فیلم ها و لوازم جانبی فیلم Super 8 و سیستم های صوتی با کیفیت بالا بود.

خروج از نسخه موبایل