نماد سایت سمساری | 09122725127 | سمسارچی

سمساری در دهکده المپیک

سمساری در دهکده المپیک

سمساری در دهکده المپیک تهران

تماس: 09122725127

با سمسارچی در تماس باشید

خدمات سمساری در دهکده المپیک تهران

برای دریافت اطاعات بیشتر سمساری در دهکده المپیک تهران تماس بگیرید.

 

معرفی دهکده المپیک تهران

دهکده المپیک یکی از محله‌های شهر تهران است. این منطقه در شمال غربی تهران قرار دارد. در گذشته بخشی از کن و بخشی از منطقه ۵ شهرداری تهران بود. اما با تقسیم زمین‌های منطقه ۵ و تأسیس منطقه ۲۲ شهرداری تهران، بخشی از این منطقه تازه شد. بافت این محله قدیمی است. زیرا این شهرک در دهه ۱۳۴۰ (خورشیدی) ساخته شده‌است. در ادامه این مطلب از سمساری در دهکده المپیک به بررسی بیشتر این منطقه می پردازیم.

دهکده المپیک به جهت کاربری نخستین، معماری ویژه ای دارد. بلوک‌های چهار یا پنج طبقه بانام شهرک لاله فضای سبز از یکدیگر جدا شده‌اند و محله‌ای حدودا دنج و خاصی را پدید آورده‌اند. نام آن به خاطر بازی‌های آسیایی ۱۹۷۴ در تهران به جا مانده که در واقع دهکده زندگی ورزشکاران بازی‌ها در این مکان قرار داشته‌است. بوستان جوانمردان در این محله جای گرفته است. دانشگاه علامه طباطبایی، بزرگ‌ترین دانشگاه علوم انسانی ایران از سال ۱۳۸۵ (خورشیدی) به دهکده جابجا شده‌است. در این محله شهرکی با همین نام، شهرک دهکده المپیک وجود دارد که بیش از ۷۰۰ خانوار در آن زندگی می‌کنند و بیشتر آن‌ها از کارکنان سازمان تربیت بدنی می باشند.

دانشگاه علامه، سینمای دهکده المپیک و مجموعه ورزشی توحید در این شهرک هستند. سینما دهکده در سال‌های اخیر بازسازی شده و دارای دو سالن زیبا و مدرن میباشد. این سینما در گوشه خاوری این شهرک، رودخانه و باغ‌های کن در کنار خاوری، و در گوشه شمالی آن رشته کوه‌های البرز قرار دارند. افزون بر این این شهرک از گوشه جنوبی به بزرگراه همت می‌رسد.

چگونه به سمساری سمسارچی در دهکده المپیک تهران اعتماد کنیم؟

فروختن وسایل به سمساری سمسارچی همیشه قابل اعتمادتر بوده تا خود شما بخواهید آن اجناس را بفروشید و یا به خریداران دوره گرد بفروشید.

سمساری سمسارچی با توجه به اعتباری که دارند اجناس شما را به قیمت بهتر خریداری می کنند و قابل اعتماد تر هستند. از سمتی به جهت داشتن مشتری برای فروش آنها در سریع ترین زمان ممکن وسایل را می خرند و به دست خریداران تازه می رسانند. افزون بر این سمساری های معتبر دارای وبسایت و یا مغازه می باشند که خود نشان دهنده اعتبار آنها می باشد.

سمساری آنلاین در نواحی تهران:

سمساری در ستارخان

 سمساری در ولیعصر

سمساری در خیابان فاطمی

سمساری در سهروردی

سمساری در هفت تیر

سمساری منصف در دهکده المپیک

تضمین 100% خرید لوازم خانگی توسط سمساری منطق در دهکده المپیک تهران.ما 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.پس تلفن را برداشته و با سمسارچی semsarchi تماس بگیرید.

شماره تماس سمساری در دهکده المپیک  | آدرس سمساری در دهکده المپیک

خروج از نسخه موبایل