نماد سایت سمساری | 09122725127 | سمسارچی

سمساری در طرشت تهران

شمار تماس سمساری در طرشت تهران

سمسارچی، سمساری در طرشت تهران

تماس: 09122725127

خدمات سمساری در طرشت

جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.

معرفی طرشت تهران

طَرَشت از محلات قدیمی تهران واقع در شمال شرقی میدان آزادی است که از روستاهای قدیمی و شهرهای کنونی تهران به‌شمار می‌آید که گاها قدمت آن را تا زمان سلجوقیان دانسته‌اند. از محلات تازه که در محدوده طرشت ساخته شده، می‌توان به محله‌های تهران ویلا، دریان نو، آریاشهر، شهرآرا، شهرک شهید فکوری اشاره کرد. از تکایای معروف این محله، تکیه طرشت است که موقوفات بسیاری دارد. طرشت دارای دو مسجد به نام‌های حضرت علی اصغر و امام حسن عسگری می‌باشد. همچنین، به دلیل مجاورت این محله با دانشگاه صنعتی شریف، تعدادی از خوابگاه‌های دانشجویی و مراکز پژوهشی این دانشگاه و نیروگاه طرشت (سابقاً معروف به برق آلستوم) در این محله قرار دارند.

چگونه به سمساری سمسارچی در طرشت تهران اعتماد کنیم؟

فروختن وسایل به سمساری سمسارچی همیشه قابل اعتمادتر بوده تا خود شما بخواهید آن اجناس را بفروشید و یا به خریداران دوره گرد بفروشید.

سمساری سمسارچی با توجه به اعتباری که دارند اجناس شما را به قیمت بهتر خریداری می کنند و قابل اعتماد تر هستند. از سمتی به جهت داشتن مشتری برای فروش آنها در سریع ترین زمان ممکن وسایل را می خرند و به دست خریداران تازه می رسانند. افزون بر این سمساری های معتبر دارای وبسایت و یا مغازه می باشند که خود نشان دهنده اعتبار آنها می باشد.

سمساری آنلاین در نواحی تهران:

سمساری در خیابان شهید محلاتی تهران

سمساری در آریاشهر تهران

سمساری در امیر آباد تهران

سمساری در امانیه

خریدار خرده ریز خانه و آشپزخانه | خریدار خرده لوازم انباری در تهران

سمساری منصف در طرشت

تضمین 100% خرید لوازم خانگی توسط سمساری منطق در طرشت تهران.ما 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.پس تلفن را برداشته و با سمسارچی semsarchi تماس بگیرید.

شمار تماس سمساری در طرشت تهران | آدرس سمساری در طرشت تهران

خروج از نسخه موبایل