خریدار تلویزیون دست دوم در غرب تهران

پست-ویژه-تصویر

سمسارچی خریدار تلویزیون دست دوم در غرب تهران

سایت سمسارچی خریدار تلویزیون دست دوم در غرب تهران می باشد.

شماره تماس سمساری:09122725127

شماره تماس بهترین سمساری خریدار تلویزیون در غرب تهران

جهت فروش انواع مدل های تلویزیون با سمساری خریدار تلویزیون در غرب تهران در تماس باشید.

معرفی تاريخچه تلويزيون

تلويزيون يک ابزار مخابراتي براي ارسال و دريافت عکسهاي متحرک و صدا از يک فاصله دور مي باشد. اين لغت به تمام بخشهاي تلويزيون، برنامه هاي تلويزيون و پخش آنها اشاره دارد. کلمه تلويزيون يک کلمه دو قسمتي است که از زبان يوناني و لاتين مي آيد. “تل” در يوناني به معناي “دور” است. در حالي که “ويزيون” که از زبان لاتين و از کلمه”ويزيو” مي آيد به معناي “ديدن يا بينايي” است.

اگرچه اختراع تلويزيونفقط توسط يک نفر انجام نگرفت ولي کسي که اين اختراع را کامل و قابل استفاده کرد، شخصي به نام “جان لاجي برد” بود. وي در روز سيزدهم اوت 1888 در “هلنسبرگ” واقع در نزديکي “کلاسگو” اسکاتلند به دنيا آمد. پدر او يک کشيش تحصيل کرده بود، ولي در فقر به سر مي برد. “جان” هنگام تحصيل در مدرسه به حدي از خود هوش نشان داد که حتي در 12 سالگي به کمک همکلاسيهايش يک خط تلفن به وجود آورد. وي در سال 1923 درحاليکه از عمرش 34 سال مي گذشت به لندن مراجعت کرد و تصميم گرفت به هر قيمتي که شده اختراع تلويزيون خود را تکميل کند.

سرانجام تلاش هاي مستمر او در بهار 1924 ثمر داد و او توانست سايه صليب مالتيس را تا فاصله سه يارد منعکس کند. متاسفانه در اين زمان او پول کافي براي ادامه دادن به آزمايش هاي خود در اختيار نداشت.

براي حل اين مشکل اعلاميه هايي جهت دريافت کمک در روزنامه چاپ کرد. در نتيجه ي اين اعلانات او توانست مقداري پول فراهم آورد. در دوم اکتبر 1925 برد براي انتقال تصاوير روي پرده دستگاه ديگري ساخت. وقتي که آپارات را به کار انداخت از نتيجه اي که حاصل شد تعجب کرد زيرا حالا ديگر تمامي تصاوير به طور کامل و بدون نقص به روي پرده ظاهر گشتند. در ژانويه 1925 برد توانست با موفقيت نمايش تلويزيوني خود را نشان دهد. و بدين ترتيب وسيله ديگري به جهانيان معرفي شد، که توانست در عرض چند دهه در کل دنيا محبوب گردد و هم اکنون بعنوان گسترده ترين و محبوبترين رسانه جهاني به حساب می آید.

شناخت تلويزيون هاي LCD  و LED

با گذشت سال ها و پيشرفت گسترده تکنولوژي،تلويزيون ها هم پيشرفت کردن و از تلويزيون هاي معمولي تبديل به LCD و LED شدن.

اگر فکر مي کنيد تمام تلويزيون هاي LED يکسان هستند و LED TVها نوع جديدي از HDTVها هستند، در اشتباهيد. توليد کننده هاي تلويزيون هاي LCD براي مقابله با کيفيت تلويزيون هاي پلاسما فناوري جديدي را معرفي کردند که به LED TV معروف شد.

LED TV ها به چهار دسته متفاوت تقسيم بندي مي شوند اما همگي در بازار به LED TV معروف هستند در ادامه با انواع تلويزيون هاي LED و تفاوت هاي آنها آشنا خواهيد شد.

بیشتر:   خریدار اجاق گاز دست دوم در بهار تهران

تمام تلويزيون هاي LED در واقع همان LCD هاي سابق هستند! تلويزيون هاي LCD به نور پشت پنل متکي هستند تا پنل کريستال مايع را روشن کند. معروفترين نوع LCD از نور فلورسنت در پشت پنل استفاده مي کنند که به CCFL معروف هستند. اما نسل جديد تلويزيوهاي LCD از LED براي ايجاد روشنايي استفاده مي کنند. وقتي عبارت LED TV را در آگهي هاي مختلف مشاهده مي کنيد به اين معني است که با يک تلويزيون LCD با نور پس زمينه LED يا LED-Backlit مواجه شده ايد. اما نکته مهم اينجاست اين تلويزيون چه نوع تلويزيون LED است؟ و چه تفاوتي با  LED TVهاي ديگر مي کند؟

بطور کلي LED TV ها به دو دسته FULL-LED و EDGE-LED تقسيم بندي مي شوند و هر دو دسته مي توانند داراي قابليت Local Dimming باشند. Local Dimming باعث مي شود روشنايي LED ها به نحوي کنترل شود تا روشنايي و تاريکي موضوعي امکان پذير شود يعني روشنايي قسمت هاي مختلف صفحه بصورت جداگانه و مستقل کنترل مي شوند.

فروش تلویزیون دست دوم در غرب تهران

جهت فروش تلویزیون دست دوم در غرب تهران با ما تماس بگیرید.

پست-ویژه-تصویر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شماره تماس بهترین سمساری در تهران

09121268617

سمسارچی چه لوازمی را خریداری می کند؟

سمسارچی خریدار انواع لوازم خانگی از قبیل یخچال ، کولرگازی، لباسشویی، فرش و.... می باشد


ویژگی امتیاز
بالاترین قیمت ⭐⭐⭐⭐⭐✅ 5/5
سریع ⭐⭐⭐⭐⭐✅✅ 4.8/5
پشتیبانی ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ 4.7/5
مناطق تهران ⭐⭐⭐⭐⭐ 4.9/5
تماس