خریدار کولر گازی دست دوم در گلبرگ تهران

پست-ویژه-تصویر

سمسارچی خریدار کولر گازی دست دوم در گلبرگ  تهران

سایت سمسارچی خریدار کولر گازی دست دوم در گلبرگ  تهران می باشد.

شماره تماس سمساری:09122725127

شماره تماس بهترین سمساری خریدار کولر گازی در گلبرگ  تهران

جهت فروش انواع مدل های کولر گازی با سمساری خریدار کولر گازی در گلبرگ  تهران در تماس باشید.

کولر گازی دستگاهی می باشد که گاز را به مایع و بالعکس مایع را به گاز تبدیل کرده و سپس سرما تولید می‌کند. کولر گازی از دو کلمه کولر و گاز تشکیل شده که در اصطلاح به وسیله‌ای می گویند که از گاز برای خنک کردن استفاده می‌کند. کولر گازی انواع گوناگونی دارد. برخی از کولر های گازی علاوه بر تولید سرما، برای فصول سرد سال نیز گرما تولید می‌کنند.

بررسی اجزای کولر گازی

کولر گازی با توجه به نوع و مدل آن‌ها از قطعات گوناگونی تشکیل می‌شوند که شامل موارد زیر می باشد:

 

معرفی کمپرسور کولر گازی

کمپرسور یا فشرده‌ساز برای متراکم کردن سیالات درون کولر گازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع کمپرسور با مصرف انرژی مکانیکی سیالات را به درون خود مکش کرده و سپس آن‌ها را با افزایش دما فشرده می‌کند.  کمپرسور علاوه بر کولر گازی در دستگاه‌ها و ماشین‌آلات دیگری برای فشرده کردن هوا نیز به‌کار می‌رود.

بررسی فن خنک‌کننده کولر گازی

فن خنک‌کننده کولر گازی پروانه‌ای شکل می باشد که در موتور کولر گازی قرار گرفته و  در حالت سرما، گرمای موجوددر فضا را از طریق لوله‌های مسی تعبیه شده در کولر گازی می‌گیرد.

معرفی کندانسور یا خنک‌کننده کولر گازی

کندانسور وسیله‌ی دیگری می باشد که بخار جذب شده از محیط بیرون را به مایع تبدیل کرده و آن‌ها را خنک می‌کند تا کولر گازی دمای هوای محیط بیرون را به نسبت درجه حرارت تنظیم شده کاهش دهد.

شناخت انواع کولر گازی طبق عملکرد در محیط‌های گوناگون

کولرهای گازی بر حسب کارکرد در محیط‌های متفاوت از لحاظ دما و فضا به انواع مختلفی تقسیم می‌شود که عبارتند از:

بررسی کولر گازی اسپلیت یا دو تکه

کولر گازی اسپلیت از دو واحد مجزا تولید می‌شود و یونیت خارجی آن از کمپرسور و کندانسور تشکیل شده که در خارج از محیط ساختمان قرار می‌گیرد و یونیت درونی کولر گازی یا اپراتور در داخل ساختمان نصب می‌شود. یونت خارجی و داخلی کولر گازی اسپلیت به‌وسیله دو لوله آلومینیومی یا مسی به یکدیگر متصل می‌شوند که لوله باریکتر گاز سرد را از یونیت بالا به یونت داخلی ارسال می‌کند و لوله ضخیمتر گاز گرم را به کمپرسور هدایت کرده تا عملیات خنک‌سازی روی آن در کولر گازی اسپلیت انجام شود. از سمتی کولر گازی‌های اسپلیت از دو نوع اینورتر و معمولی تشکیل می‌شوند که در مدل اینورتر میزان مصرف انرژی نسبت به مدل معمولی شست درصد کمتر است. مدل‌ اینورتر کولر گازی به علت ویژگی‌هایی که دارد عموما در منازل و ادارات مورد استفاده قرار می‌گیرد و از کولر گازی‌های اسپلیت پر طرفدار به حساب می آید.

بیشتر:   خریدار اجاق گاز دست دوم در مرزداران تهران

بررسی کولر گازی ایستاده یا دو تکه

کولر گازی دو تکه یا ایستاده از دو واحد درونی و بیرونی تشکیل شده که پنل درونی در درون آن قرار گرفته و پنل خارجی در فضای بیرون نصب می‌شود. کولر گازی ایستاده در ظریفت‌های گوناگون تولید می‌شود؛ ولی همیشه این نوع کولر گازی در کارخانجات و سالن‌های وسیع به‌کار می‌رود. کولر گازی ایستاده مصرف انرژی پایینی دارد و از قدرت رطوبت‌زدایی بالایی برخوردارند.

بررسی کولر گازی پرتابل یا قابل حمل

کولر گازی پرتابل یا قابل حمل در اندازه‌های کوچک تولید شده و تنها  حالت گرمایش دارند. در کولر گازی پرتابل کلیه اجزای کولر گازی اعم از اوپراتور و کندانسور در یک بخش جای گرفته‌اند. این کولر گازی به علت ساختار ساده و اندازه کوچکی که دارد همیشه در فضاهای کوچک که امکان نصب کولر گازی اسپلیت نباشد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بررسی کولر گازی سقفی یا پنجره‌ای

کولر گازی سقفی یا پنجره‌ای نوعی از کولر گازی‌های ساده به‌شمار می‌رود که نسبت به دیگر کولرهای گازی محبوبت بسیاری ندارد. کولر گازی سقفی یا پنجره‌ای از کندانسوری تشکیل شده که به سمت خارج کولر گازی قرار دارد و فن کندانسور در پشت آن نصب می‌شود تا هوا را از محیط خارج دمیده و به حذف گرما از کنداسور کمک کند. کولر گازی سقفی یا پنجره‌ای حالت گرمایش و ریموت کنترل ندارد به همین علت نسبت به دیگر کولر های گازی کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین کولر گازی سقفی یا پنجره‌ای معایبی نیز به همرا دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به مصرف بالای برق و انرژی و ایجاد سر و صدا اشاره کرد.

فروش کولر گازی دست دوم در گلبرگ  تهران

جهت فروش کولر گازی دست دوم در گلبرگ  تهران با ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شماره تماس بهترین سمساری در تهران

09121268617

سمسارچی چه لوازمی را خریداری می کند؟

سمسارچی خریدار انواع لوازم خانگی از قبیل یخچال ، کولرگازی، لباسشویی، فرش و.... می باشد


ویژگی امتیاز
بالاترین قیمت ⭐⭐⭐⭐⭐✅ 5/5
سریع ⭐⭐⭐⭐⭐✅✅ 4.8/5
پشتیبانی ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ 4.7/5
مناطق تهران ⭐⭐⭐⭐⭐ 4.9/5
تماس