معرفی برند لوازم خانگی هیتاچی HITACHI

معرفی برند لوازم خانگی هیتاچی HITACHI

دسته بندی: مقالات

هیتاچی،HITACHI ابرشرکت خوشه‌ای ژاپنی چندملیتی میباشد، که حوزه‌های مهندسی و تولید تجهیزات الکتریکی، وسایل الکترونیکی، لوازم پزشکی، سخت‌افزارهای رایانه‌ای، سامانه‌های اطلاعاتی و مخابراتی، سامانه‌ها و تجهیزات نیروگاهی، فناوری هوافضا؛ همچنین طراحی و ساخت لوازم صنعتی، تجهیزات سنگین، خودروهای ریلی و ارائه خدمات مالی فعالیت دارد. ابرشرکت هیتاچی در سال ۱۹۱۰ توسط نامیهی اودیرا در شهر هیتاچی، ایباراکی تأسیس گردید. این ابرشرکت در سال ۲۰۱۲ در فهرست فورچون جهانی ۵۰۰ در رتبه ۳۸ از برترین شرکت‌های جهان قرار گرفت. ابرشرکت هیتاچی افزون بر این در سال 2012 در فهرست فوربز جهانی ۲۰۰۰ هم جایگاه ۱۲۹ از برترین شرکت‌های سهامی دنیا را به خود اختصاص داد. دفتر مرکزی این ابرشرکت در چیودا، توکیو قرار گرفته و قسمتی از سهام آن در بازار بورس توکیو مبادله میگردد، افزون بر این جزئی از شاخص نیکی ۲۲۵ و توپکس ۱۰۰ قلمداد می شود. در ادامه مقاله معرفی برند لوازم خانگی هیتاچی HITACHI از سایت سمسارچی همراه ما باشید.

یخچال فریزر هیتاچی مدل RW720-F

یخچال فریزر هیتاچی مدل RW720-F با استفاده از تکنولوژی تازه کمپرسور اینورتر و فن دوقلو سرمای بیشتر به همراه مصرف انرژی کمتری را ایجاد می کند. این یخچال با استفاده از فن‌های جداگانه برای یخچال و فریزر به تازه ماندن مواد غذایی مانند روز اول کمک زیادی می‌کند.

از جمله مشخصات اصلی یخچال فریزر هیتاچی موارد زیر هستند:

  • استفاده از سنسور دما در نمایشگر یخچال
  •  محفظه ویژه جهت سبزیجات و میوه
  •  استفاده از لامپ‌های LED
  • رده مصرف انرژی ++A
  • سنسور حرارتی سازگار با محیط زیست

شرکت لوازم خانگی هیتاچی در قرن 21

مهمترین نمایشگاه دنیا در قرن ۲۱ در سال ۲۰۰۵ در شهر آیچی برگزار گردید. این نمایشگاه به مدت ۱۸۵ روز میزبان ۱۲۱ کشور و چهار سازمان بین‌المللی بود. تعداد بازدیدکنندگان نمایشگاه آیچی هم حدود ۲۲ میلیون نفر گزارش شده است. هیتاچی در این نمایشگاه علاوه بر حضور تبلیغاتی، در بخش اجرا نیز فعالیت داشت. آن‌ها چیپ IC داخل بلیط‌های ورودی نمایشگاه را تأمین کردند.

غرفه‌ی سال ۲۰۰۵ هیتاچی مانند نمایشگاه جهانی قبلی، مملو از نوآوری‌ها و جذابیت‌های مدرن بود. فناوری‌های اطلاع‌رسانی به کمک چیپ داخل بلیط‌ها، فناوری تشخیص چهره در بخش‌های تبلیغاتی و همچنین ربات EMIEW از جاذبه‌های غرفه‌ی هیتاچی بود. این شرکت برای تأمین برق غرفه‌ی خود نیز از سلول‌های خورشیدی استفاده می‌کرد.

ربات EMIEW، اولین ربات انسان‌نمای هیتاچی بود. این ربات روی دو چرخ حرکت می‌کرد و می‌توانست با استفاده از سنسورها، سرعت خود را با فرد همراه تنظیم کند. قابلیت‌های قوی تشخیص صدا و صحبت کردن، این ربات هوشمند را قادر به ارتباط کامل با انسان‌ها می‌کرد.

EMIEW، جدی‌ترین تلاش هیتاچی برای سلطه در بازار ربات‌ها میباشد.

نسخه‌ی سوم این ربات با نام EMIEW3 در سال ۲۰۱۶ عرضه شد. این ربات به‌خوبی می‌تواند در فروشگاه‌ها و مکان‌های عمومی دیگر به افراد کمک کند. قابلیت صحبت به زبان‌های مختلف، ربات هیتاچی را به ابزاری بسیار مفید برای مکان‌های گردشگری نیز تبدیل کرده است. به بیان دیگر می‌توان ربات انحصاری هیتاچی را نقطه‌ی امیدواری ورود ربات‌ها به زندگی واقعی نامید.

استفاده‌ی هیتاچی از فناوری‌های روز در محصولات، تنها به ربات‌ها محدود نشده است. آن‌ها با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات، بیل مکانیکی مدرن ZX200X-5B را در سال ۲۰۱۶ به بازار عرضه نمودند. این بیل مکانیکی، با استفاده از مسیریابی ماهواره‌ای، ارتباط با نقشه‌های سه بعدی ساختمان‌ها و داده‌های دریافت شده از سنسورها، وظایف خود را به صورت نیمه‌اتوماتیک انجام می‌دهد.

;