معرفی برند اسنوا

معرفی برند اسنوا

دسته بندی: مقالات

تا چه اندازه با برند اسنوا آشناییت دارید؟

اسنوا یک برند ایرانی می باشد با اینکه قدمت زیادی در زمینه تولید لوازم خانگی ندارد توانسته است خود را به همه اثبات کند و حتی محصولاتش را به بعضی کشور های همسایه نیز صادر کند.  برند اسنوا بر پایه افراد متخصص و کارشناسان خبره استوار می باشد و امروزه به حدی پیشرفت کرده و در حال پیمودن سریع پله های ترقی می باشد که آن هارا از بهترین تولیید کننده های ایرانی معرفی می کنند.

اسنوا یک شرکت هولدینگی است به این معنی که سهام چند شرکت متفاوت را خریده و نگهداری می‌کند. این شرکت هولدینگی با 5 شرکت دیگر در زمینه های اقتصادی، بازرگانی، گردشگری، پتروشیمی و فولاد در حال فعالیت می باشد.

محصولات اسنوا از تنوع بسیار زیادی بر خوردار است و مطمئناً کسی وجود ندارد که قصد خرید لوازم خانگی اسنوا را داشته باشد اما دست خالی برگردد. داشتن بیش از 45 نوع تولیدی مختلف جهت ساخت و طراحی اجاق گاز با انواع رنگ و لعاب و مدل دال بر احترام برند اسنوا به سلایق مشتریان خود دارد.

تاریخچه اسنوا

اسنوا نامی که امروزه سری از میان سرها در آورده است اولین بار در سال ۱۳۸۴ در منطقه ای از اصفهان به نام مورچه‌ خورت تأسیس شد. مورچه خورت در واقع از توابع شهرستان میمه است که جزء شهر های تاریخی طبقه بندی می شود و جمعیتی برابر با 1500 نفر دارد. اولین فعالیت برند اسنوا تولید اجاق گاز و کولر آبی بود که حتی حالا نیز در زمره محبوب ترین محصولات این برند شناسایی شده است.

به ندرت و با شناخته شدن این برند بین مردم و افزایش روند فروشش، فعالیت خود را توسعه داد و محصولات دیگری را نیز به کارنامه تولیدات خود نیز افزود. برند اسنوا بر گرفته از مخفف عبارت ارکان ساختار نوین ایران می باشد و یکی از زیر مجموعه های گروه صنعتی انتخاب است. شرکت اسنوا با دارا بودن بیش از ۱۴۰ فروشگاه و نمایندگی اختصاصی و حدود ۱۱۰۰ فروشگاه غیراختصاصی، یکی از گسترده ‌ترین شاخه ‌های توزیع در کشور را به خود اختصاص داده است.

مالک و بنیان گذار برند اسنوا

محمد رضا دیانی شخصی است که برای اولین بار شرکت اسنوا را تاسیس کرد  و نام خود را برای همیشه به عنوان مالک و صاحب این برند در خاطره ها ماندگار کرد. محمد رضا دیانی متولد آذر ماه 1354 در شهر اصفهان می باشد.

پدر و پدر بزرگش جزء اشخاص اسم و رسم دار اصفهان هستند که در صنعت این شهر فعالیت می کردند. دیانی در آغاز تصمیم به تحصیل در حوزه علمیه گرفت و برای این کار، نزد علمای بزرگ شیعی رفت.  اما بعد ها به شهر خود برگشت و تصمیم گرفت پیشه پدارنش را از سر بگیرد و در همان سال ها بود که مقدمات تأسیس برند اسنوا را فراهم کرد.

دوران فعالیت برند اسنوا از گذشته تا الان

شرکت اسنوا استارت کار خود را تنها با 50 الی 100 دستگاه در روز شروع کرد و میزان محصولات تولیدیش تحت تأثیر عواملی نظیر فصل، تغییرات و نوسانات بازار ارز، توانایی خرید مردم است. این شرکت خوش سابقه در سال 1395 با بازاریابی بی نظیری که در شبکهای تلویزیون انجام داد توانست نام خود را به صورت پر رنگ در خاطر مردم حک کند.

البته پشتیبان و اسپانسر شدن برنامه خندونه در این موفقیت بی اهمیت نبوده است. ناگفته نماند که برند اسنوا برخی قطعات لازم را از کشور چین وارد می کند و در کارخانه های ایرانی مونتاژ می شود.  چرا که هزینه های خرید دستگاه های تولید چنین قطعاتی آن قدر بالا بود که سیاست شرکت انتخاب تکنیک مونتاژ به جای تولید آن ها بود.

سطح کیفیت برند اسنوا

هر محصولی که قرار است تحت عنوان برند اسنوا وارد بازار شود، قبلاً هفت خان رستم را پشت سر گذاشته و کیفیت آن توسط صاحب نظران مجرب  در این حرفه تأیید شده می باشد.  کیفیت در تولید محصولات اسنوا، حرف نخست را می زند و نهایت دقت و حساسیت از مرحله طراحی تا تولید آن ها بر اساس استاندارد های جهانی صورت می پذیرد تا محصول تولید شده، بدون هیچ  عیب یا نقصی به دست مصرف کننده برسد و رضایت مشتری را جلب نماید.

کنترل عمر مفید قطعات بکار رفته، برسی و کنترل در حین فرآیند تولید قطعات، کنترل سطح عملکرد محصول و بلاخره کنترل نهایی فروش، فاکتور های می باشند که قبل از این که کالایی عرضه شود، برسی و کنترل می شوند. کارخانه تولیدی اسنوا از آخرین متد و تکنولوژی های برتر و دستگاه های پیشرفته در فرآیند تولید خود بهره می برد.

;