خرید لوازم خانگی دست دوم سامسونگ

خرید لوازم خانگی دست دوم سامسونگ

دسته بندی: مقالات

سمسارچی خریدار لوازم خانگی دست دوم سامسونگ در شمال تهران

هم اکنون با ما در تماس باشید

سامسونگ، از جمله برترین شرکت‌های خوشه‌ای در کره جنوبی و یک شرکت چندملیتی می باشد که از تعداد زیادی شرکت تابعه و زیرمجموعه ایجاد شده است. این کمپانی ها در صنایع مختلف فعالیت دارند. سامسونگ تولیدکننده ۲۰ درصد تولید ناخالص داخلی.

تاریخچه سامسونگ

در ۱۹۷۳ دومین برنامه ۵ ساله مدیریت این کمپانی اعلام و گذار از مرحله تولید و تجارت مواد اولیه به ساخت محصول نهایی، هدف اصلی این گروه معرفی گردید. در دهه ۱۹۷۰ شرکت سامسونگ آنچنان توسعه پیدا کرد، که شرکت‌های صنایع سنگین، پتروشیمی، کشتی‌سازی و ابزارهای دقیق سامسونگ یکی پس از دیگری تأسیس گردید و اولین صادرات صنایع الکترونیک این گروه نیز از سوی سامسونگ الکترونیک صورت گرفت. محصولات این شرکت در دهه ۱۹۸۰ توانستند به بازارهای جهانی راه یابد.

دفتر مرکزی این شرکت در شهر سامسونگ، در سئول بوده و سهام آن در بازار بورس نیویورک معامله می‌شود. در سپتامبر ۲۰۱۵ نیز، دفتر شبیه به مکعب روبیک سامسونگ در دره سیلیکون ساخته شد. این اقامتگاه ۳۰۰ میلیون دلاری سامسونگ به قدرت این کمپانی در دره سیلیکون افزوده‌ است. این دفتر با بزرگی که ۱٫۱ میلیون فوت مربع (حدوداً ۱۰۲ هزار متر مربع) مساحت دارد در سن خوزه، کالیفرنیا قرار گرفته و بنا دارد تا بیش از ۲۰۰۰ کارمند را در خود جای دهد. این سازه عظیم، خانه‌ای برای تیم تحقیق و توسعه (R&D) سامسونگ و همچنین واحد فروش و بازاریابی محلی آن خواهد شد. شمار کارکنان این گروه در سال ۲۰۱۴ نزدیک به ۴۸۹٬۰۰۰ نفر اعلام گردید.

سمسارچی خریدار لوازم خانگی دست دوم سامسونگ در پاسداران، شریعتی، ولیعصر، تهران پارس، شهرک غرب، شمیران و پاسداران

;