سمساری در شهرک غرب - 09122725127

سمساری در شهرک غرب - 09122725127

دسته بندی: مقالات

سمساری در شهرک غرب

تماس مستقیم: 09122725127

سمساری ها بازار فروش کالاهای دست دوم و بلا استفاده ,  حالا با گسترش استفاده از اینترنت بین خانواده‌های ایرانی وحذف واسطه میان خریدار و فروشنده، بیشتر افراد رو به سمساری های مجازی آورده اند و حالا افراد به جای چانه زدن با سمسارها برای فروش کالا یا دور ریختن لوازم اضافه‌شان، آن را با کمترین هزینه آگهی کرده و ظرف چند ساعت می‌فروشند. این مسئله باعث از بین رفتن رونق سمساری ها که یک شغل دیرینه محسوب میشود شده است بنابر این سمساری ها هم دست به حرکت زدن و سمساری های مجازی خودرا راه اندازی کرده اند. از آن سو در سمساری‌های مجازی نیز دنیای جالبی وجود دارد. آگهی‌هایی های سمساری های مجازی اشیایی جالب و متنوع از وسایل برقی و تزیینی و غیره تا عتیقه جات و کالاهای قدیمی منحصر به فرد از سراسر کشور است.

حتما بخوانید : ویژگی های یک سمساری خوب

سمساری

اگر بخواهیم بهتر با سمساری ها  آشنا شویم باید بگوییم که سمساری محلی است که در آن کالاهای دست دوم خرید و فروش می شوند .در گذشته اکثر مردم حداقل یک بار به سمساری مراجعه کرده اند .سمساری ها محل مناسبی برای فروش وسایل بلا استفاده و یا حتی سالم و کارکرده ایست که دیگر به آن ها احتیاج نداریم و میخواهیم از شر آنها خلاص شویم. با توجه به کم شدن تعداد سمساری در شهر ها، بویژه شهر های بزرگ؛ گاها پیدا کردن سمساری ها بسیار سخت و وقت گیر است ویا درصورت وجود در فاصله ی زیادی از شما وجود دارند و با توجه به ترافیک اینکار برای بیشتر افراد بسیار خسته کننده و زمانبر است؛ البته دیگر نیازی نیست نگران ان موضوع باشید کافی است با ما تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن در هر جای تهران که هستید به محل مورد نظر شما بیایم و کالای شما را با قیمت مناسب خریداری کنیم .

مادر سمسارچی خریدار:

انواع تلویزیون
انواع اجاق گاز
انواع فرش دستباف
انواع یخچال
رادیو های و گرام
انواع سرویس خوابخریدار انواع مبلمان
انواع تابلو فرش
انواع کریستال قدیمی
ظروف قدیمی و لوکس
انواع ماشین لباسشویی
انواع سماور
همچنین کلیه لوازم منزل و ضایعات شما هستیم.
ثابت کرده ایم که بهترین خریدار در سریعترین زمان ممکن هستیم
فوری -منصف با یک تماس در محل شما حاضر می شویم

سمساری و ضایعات

ضایعات ساختمانی چیست؟

پسماندهای برجای مانده در جریان تخریب یا بازسازی یک ساختمان را ضایعات میگویند؛امروزه راه هایی برای استفاده از این ضایعات وجود دارد در نتیجه با فروختن آن ها  بخشی از ضرر و هزینه های ناشی از تخریب و ساخت و سا ز را جبران کرد. در مورد یک ساختمان مواردی مانند نخاله‌های ساختمانی مطرح می‌شود که بخش عمده آن راه بتن خرد شده و بلوک و آجر تشکیل می‌دهند. اگرچه در مورد برخی از این ضایعات ساختمانی امکان بازیافت نیز وجود دارد.

ضایعات آهن چیست؟

مهمترین و اصلی‌ترین بخش بازمانده از جریان تخریب یک ساختمان ضایعات آهنی است و می‌تواند بخش عمده‌ای از هزینه صورت گرفته در جریان ساخت را جبران کند. خوشبختانه ساختار آهن به شکلی است که بخاطر استفاده از آن برای پروژه‌های بلند مدت طوری فرموله میشود که برای مدت نسبتا طولانی در برابر خوردگی مقاومت میکند. . بنابراین بعد از تمامشدن پروژه جدای از تخریب فیزیکی آن میتوان به خوبی از این مواد دوباره استفاده کرد و فرایند بازیافت آنهارا به خوبی انجام داد.البته که ضایعات آهن مختص به تخریب و یا ساخت منزل نمیشود و ممکن است پس از گذشت زمان برخی وسایل و ابزار های منزل نیز فرسوده و بلا استفاده شود.

ضایعات آلومینیوم چیست؟

برعکس آهن ضایعات آلومینیومی را خ نمیتوان  به جریان ساخت و ساز و تخریب یک ساختمان ربط دهیم سهم آلومینیوم در این حوزه تنها مقدار اندکی در قسمت ساخت قاب و در و پنجره است ویا اینکه بخشی از وسایل خانه از آلومینیوم تشکیل شده باشد. . این در حالی است که سهم آلومینیوم در سایر بخش‌های صنعتی و به ویژه حوزه حمل و نقل  بسیار بیشتر بوده و امکان بازیافت آنها نیز بیشتر است. به همین دلیل می‌توان ادعا کرد که ضایعات آلومینیوم از بخش‌های مختلفی گرد آوری می‌شود که حوزه ساختمان و حوزه حمل و نقل اصلی‌ترین تولید کننده آنها به شمار می‌رود.

ضایعات مس چیست؟

ماده مس تز پرکاربرد ترین مواد در ساخت وسایل و ابزار مورد نیاز در صنعت است و این مسئله به دلیل خصوصیات منحصر به فرد  مس و  توانایی بالایی اون در انتقال حرارت و انتقال جریان الکتریکی برمیگردد. به همین دلیل بیشتر استفاده عمده آن به تولید مسیرهای ارتباطی مانند سیم و همچنین تولید ظروف مسی برمی‌گردد. بنابراین برای بازیافت ضایعات مس می‌توان گفت که این دو مورد منبع اصلی تولید آنها هستند. سیم‌های مسی و حتی ظروف مسی میزان خوردگی بسیار کمی دارند در جریان بازیافت درصد بیشتری از آنها گردآوری می‌شود. این موضوع کمک می‌کند که مس به دست آمده نسبت به مقدار مصرف شده افت چندانی نداشته باشد و بازگشت سرمایه مناسبی نصیب فروشندگان کند.

ضایعات چدن چیست؟

چدن یک آلیاژ از آهن و فولاد است که درصد کربن بسیار بالایی دارند و عمده مصرف آن به کاربردهای صنعتی مانند تولید دستگاه‌های بسیار بزرگ قطعات خودرو برمی‌گردد. به همین دلیل است که بیشترین تولید ضایعات چدن به شرکتهای صنعتی برمی‌گردد که در اثر تخریب تجهیزات و خراب شدن قطعات تولید می‌شود. چدن به دلیل دارا بودن عناصر مختلف نسبت به آهن درصد خوردگی کمتری دارد می‌توان از طریق بازیافت آن، بازگشت سرمایه بهتری را متصور بود. البته حجم پروژه‌های چدن نسبت به قراضه آهن بسیار کمتر است.

 

;