سمساری در دولت - 09122725127

سمساری در دولت - 09122725127

دسته بندی: مقالات

سمساری در دولت

تماس مستقیم: 09122725127

سمساری ها بازار فروش کالاهای دست دوم و بلا استفاده است که  حالا با گسترش استفاده از اینترنت بین خانواده‌های ایرانی و آمدن اپلیکیشن هایی مثل دیوار و شیپور که باعث حذف واسطه میان خریدار و فروشنده شده اند، کاملا از رونق افتاده اند و در نهایت بیشتر افراد رو به سمساری های مجازی آورده اند و حالا افراد به جای چانه زدن با سمسارها برای فروش کالا یا دور ریختن لوازم اضافه‌شان، آن را با کمترین هزینه آگهی کرده و ظرف چند ساعت می‌فروشند.  از بین رفتن رونق سمساری ها که یک شغل دیرینه و قدیمی در ایران محسوب میشود باعث شده است شده است تا سمساری ها نیز دست به حرکت بزنن و سمساری های مجازی خودرا راه اندازی کنند. از آن سو در سمساری‌های مجازی نیز دنیای جالبی وجود دارد. آگهی‌هایی های سمساری های مجازی اشیایی جالب و متنوع از وسایل برقی و تزیینی و غیره تا عتیقه جات و کالاهای قدیمی منحصر به فرد از سراسر کشور است.

مقاله پیشنهادی : سمساری در تهرانپارس

سمساری

اگر بخواهیم  سمساری را برای افرادی که با آن آشنانیستند تعریف کنیم، باید بگوییم که سمساری محلی است که در آن کالاهای دست دوم و یا نو و بلا استفاده خرید و فروش می شوند .در گذشته اکثر مردم حداقل یک بار به سمساری مراجعه کرده اند .سمساری ها محل مناسبی برای فروش وسایل بلا استفاده و یا حتی سالم و کارکرده ایست که دیگر به آن ها احتیاج نداریم و میخواهیم از شر آنها خلاص شویم. با توجه به کم شدن تعداد سمساری در شهر ها، بویژه شهر های بزرگ؛ گاها پیدا کردن سمساری ها بسیار سخت و وقت گیر است ویا درصورت وجود در فاصله ی زیادی از شما وجود دارند و با توجه به ترافیک اینکار برای بیشتر افراد بسیار خسته کننده و زمانبر است؛ البته دیگر نیازی نیست نگران ان موضوع باشید کافی است با ما تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن در هر جای تهران که هستید به محل مورد نظر شما بیایم و کالای شما را با قیمت مناسب خریداری کنیم .

مادر سمسارچی تلاش کردیم تا خدمات ویژه ای به شما مشتریان ارائه کنیم و زمینه فعالیت و خریدو فروش سمساری ما بسیار گسترده و در زمینه های تلویزیون، اجاق گاز،انواع فرش دستباف،انواع یخچال،رادیو های و گرام،؛انواع سرویس خوابخریدار انواع مبلمان،انواع تابلو فرش، کریستال قدیمی،ظروف قدیمی و لوکس، ماشین لباسشویی،انواع سماور، عتیقه جات و وسایل قدیمی و همچنین، لوازم منزل و ضایعات صنعتی و ساختمانی است.
سمسارچی در دولت ابت کرده است که که بهترین خریدار در سریعترین زمان ممکن است ما فوری با یک تماس در محل شما حاضر می شویم و منصفانه ترین قیمت خرید را پیشنهاد میدهیم.

سمساری و ضایعات

ضایعات ساختمانی چیست؟

پسماندهای برجای مانده در جریان تخریب یا بازسازی یک ساختمان را ضایعات میگویند؛امروزه راه هایی برای استفاده از این ضایعات وجود دارد در نتیجه با فروختن آن ها  بخشی از ضرر و هزینه های ناشی از تخریب و ساخت و سا ز را جبران کرد. در مورد یک ساختمان مواردی مانند نخاله‌های ساختمانی مطرح می‌شود که بخش عمده آن راه بتن خرد شده و بلوک و آجر تشکیل می‌دهند. اگرچه در مورد برخی از این ضایعات ساختمانی امکان بازیافت نیز وجود دارد.

ضایعات آهن چیست؟

مهمترین و اصلی‌ترین بخش بازمانده از جریان تخریب یک ساختمان ضایعات آهنی است و می‌تواند بخش عمده‌ای از هزینه صورت گرفته در جریان ساخت را جبران کند. خوشبختانه ساختار آهن به شکلی است که بخاطر استفاده از آن برای پروژه‌های بلند مدت طوری فرموله میشود که برای مدت نسبتا طولانی در برابر خوردگی مقاومت میکند. . بنابراین بعد از تمامشدن پروژه جدای از تخریب فیزیکی آن میتوان به خوبی از این مواد دوباره استفاده کرد و فرایند بازیافت آنهارا به خوبی انجام داد.البته که ضایعات آهن مختص به تخریب و یا ساخت منزل نمیشود و ممکن است پس از گذشت زمان برخی وسایل و ابزار های منزل نیز فرسوده و بلا استفاده شود.

ضایعات آلومینیوم چیست؟

برعکس آهن ضایعات آلومینیومی را خ نمیتوان  به جریان ساخت و ساز و تخریب یک ساختمان ربط دهیم سهم آلومینیوم در این حوزه تنها مقدار اندکی در قسمت ساخت قاب و در و پنجره است ویا اینکه بخشی از وسایل خانه از آلومینیوم تشکیل شده باشد. . این در حالی است که سهم آلومینیوم در سایر بخش‌های صنعتی و به ویژه حوزه حمل و نقل  بسیار بیشتر بوده و امکان بازیافت آنها نیز بیشتر است. به همین دلیل می‌توان ادعا کرد که ضایعات آلومینیوم از بخش‌های مختلفی گرد آوری می‌شود که حوزه ساختمان و حوزه حمل و نقل اصلی‌ترین تولید کننده آنها به شمار می‌رود.

ضایعات مس چیست؟

ماده مس تز پرکاربرد ترین مواد در ساخت وسایل و ابزار مورد نیاز در صنعت است و این مسئله به دلیل خصوصیات منحصر به فرد  مس و  توانایی بالایی اون در انتقال حرارت و انتقال جریان الکتریکی برمیگردد. به همین دلیل بیشتر استفاده عمده آن به تولید مسیرهای ارتباطی مانند سیم و همچنین تولید ظروف مسی برمی‌گردد. بنابراین برای بازیافت ضایعات مس می‌توان گفت که این دو مورد منبع اصلی تولید آنها هستند. سیم‌های مسی و حتی ظروف مسی میزان خوردگی بسیار کمی دارند در جریان بازیافت درصد بیشتری از آنها گردآوری می‌شود. این موضوع کمک می‌کند که مس به دست آمده نسبت به مقدار مصرف شده افت چندانی نداشته باشد و بازگشت سرمایه مناسبی نصیب فروشندگان کند.

ضایعات چدن چیست؟

ساختار آلیاژچدن شامل فلزات  آهن و فولاد است که درصد بسیار بالایی از عنصر کربن را داراست  عمده کاربرد آن در مصارف  صنعتی مانند تولید دستگاه‌های بسیار بزرگ قطعات خودرو برمی‌گردد. به همین دلیل است که در این مورد معمولا بیشترین هدف سمساری ها  شرکتهای صنعتی است که ضایعات چدنی شان در اثر تخریب تجهیزات و خراب شدن قطعات تولید می‌شود. چدن به دلیل دارا بودن عناصر مختلف نسبت به آهن درصد خوردگی کمتری دارد می‌توان از طریق بازیافت آن، بازگشت سرمایه بهتری را متصور بود. البته حجم پروژه‌های چدن نسبت به قراضه آهن بسیار کمتر است.

 

;