سمساری در شهرک نفت تهران | تماس: 09122725127

سمساری در شهرک نفت تهران | تماس: 09122725127

دسته بندی: مقالات

سمسارچی، سمساری معتبر در شهرک نفت تهران

تماس مستقیم: 09122725127

شهرك نفت یکی از محلات بالا شهر تهران است که توسط شرکت نفت در سال 1360 تا 1364 ساخته شد و ازهمان سال به بعد کارمندان شرکت نفت در آن ساکن شدند.

از آن جایی که ترافیک در این محله همیشه در حال حرکت است، می‌توان گفت که شما در محله ای زندگی می‌کنید که بسیار خوش آب و هوا بوده است. شرايط زندگي در شهرك نفت بسیار خوب است به صورتی که اگر شما در این محله، واحد آپارتمانی را خریداری کنید می‌توانید از همه‌ی امکانات موجود در این محله استفاده کنید.


معرفی شهرک نفت تهران

شهرك نفت در اطراف بزرگراه ارتش قرار دارد و یکی از بهترین محلات بالا شهر تهران است که خوش آب و هوا است و اکثر زمین‌های این محله در اختیار کارکنان وزارت نفت است و امکاناتی که در این محله تاسیس شده به قدری وسیع و گسترده است که هر کسی که در این محله زندگی می‌کند می‌تواند به راحتی به امکانات شهرک نفت دسترسی داشته باشد.

سمساری در شهرک نفت - بهترین سمساری شهرک نفت - سمساری

آب و هوای شهرک نفت در تهران

این محله‌ی خوش آب و هوا به علت نزدیکی به شمیرانات باعث شده که آب و هوای بسیارمساعدی داشته باشد. بوستان‌های متعدد به هوای خوب این محله بسیار کمک می‌کند. وجود چندین مرکز ورزشی و تفریحی نیز باعث آرامش بیشتر ساکنین می‌شود. شما در محله شهرک نفت همیشه به آب و هوای تمیز و سرشار از اکسیژن دسترسی دارید و این باعث می‌شود که نسبت به خرید واحد آپارتمانی در این محله تمایل بسیار زیادی داشته باشید.

محدودیت ترافیکی در شهرک نفت تهران وجود ندارد و ماشین‌ها در هر ساعت از شبانه روز در این محدوده مجاز به تردد هستند.

خیابان‌های با اهمیت شهرک نفت تهران

در محله‌ی شهرک نفت خیابان‌های مهمی وجود دارد از جمله این خیابان‌ها می‌توان به خیابان آبشار، یادگار امام، چمران، هاشمی، اشرفی اصفهانی، یاس، فرحزاد، معین، چهاردیواری، فکوری، البرز، کوهسار، اقبال‌پور.

سمسارچی ، سمساری در شهرک نفت - بهترین سمساری شهرک نفت - سمسارچی

;