سمساری بلوار مرزداران

سمساری بلوار مرزداران

دسته بندی: مقالات

سمساری بلوار مرزداران - شماره سمساری بلوار مرزداران

بلوار مرزداران

بلوار مرزداران یکی از محله های غرب تهران محسوب میشود که از غرب ابتدای آن به خیابان اشرفی اصفهانی و از شرق انتهای آن به اتوبان شیخ فضل الله نوری میرسد .
بلوار مرزداران را از جنوب خیابان جلال آل احمد و از شمال اتوبان حکیم در بر گرفته است و به نوعی این بلوار در میان 4 خیابان اصلی غرب تهران قرار گرفته است .

سمساری در بلوار مرزداران - سمساری خیابان مرزداران

به جرات میتوان گفت یکی از بهترین محله های غرب تهران که در منطقه 2 شهرداری تهران نیز قرار گرفته بلوار مرزداران است ! چرا که دسترسی آن به 4 خیابان اصلی غرب تهران باعث شده تا شما به راحتی از محدوده خارج شده و به شریان اصلی شهر وصل بشوید .
از سمت غرب میتوان به خیابان اشرفی اصفهانی متصل شد و از آنها به فلکه دوم صادقیه و یا به سمت باغ فیض و یا میدان پونک حرکت کرد . از جنوب با متصل شدن به خیابان جلال آل احمد به راحتی میتوان به سمت مرکز شهر و میدان فاطمی حرکت نمود و از شرق با اتصال به اتوبان شیخ فضل الله نوری به راحتی میتوان به سمت جنوب تهران و یا شمال تهران و اتوبان های همت و حکیم رفت و از شمال نیز با وصل شدن به اتوبان حکیم به راحتی میتوانید به سمت شرق و غرب تهران حرکت کنید .

سمساری در بلوار مرزداران - سمساری خیابان مرزداران

مهمتر از همه عبور اتوبان یادگار امام از میانه بلوار مرزداران است و به راحتی میتوان داخل اتوبان یادگار امام جنوب و یا شمال شد .
نکته بسیار مهم در این دسترسی ها این است که در بیشتر ساعات روز بلوار مرزداران دارای بار ترافیکی خوبی است و شما برای رسیدن به شریان های اصلی که گفته شد زیاد در ترافیک نخواهید ماند . بنابراین میتوان گفت دسترسی این محله عالی است .
شما برای اینکه پیاده بخواهید در بلوار جایی بروید کافی است خود را کنار بلوار برسانید و از آنجا سواری ها و تاکسی های بلوار شما را به ابتدای بلوار خواهند برد . همچنین دو ایستگاه متروی خط 6 نیز در بلوار مرزداران است که این خود یکی از محاسن عالی این منطقه است .

سمساری بلوار مرزداران

سمساری بلوار مرزداران - شماره سمساری بلوار مرزداران

خدمات سمساری: 

;