سمساری در شمال تهران | سمساری در تهران - 09122725127

خریدار لوازم دست دوم در شمال تهران | برترین سمساری در تهران

جستجو در سطح کلان شهر تهران برای یافتن سمساری زمان بر و دشوار است ، کافی است با ما تماس بگیرید ، در کوتاهترین زمان ممکن در محل شما حاضر خواهیم بود.

شعبه تهران پارس: 09122725127 ( سمساری در شمال تهران )

معرفی شغل سمساری

سمساری را می توان از دسته شغل‌هایی نام برد كه مهارت در آن به آشنایی با یك وسیله خاص محدود نیست. سمساران باید همواره با كلیه لوازم منزل آشنایی کامل داشته باشند و با همه مارك‌ها آشنایی داشته باشند و همواره به خوبی از ارزش‌ و کیفیت اجناس اطلاع داشته باشند. بدون آشنایی اولیه با این صنف ، وارد شدن در این شغل کاملا اشتباه می باشد، مگر اینكه از قبل پیش‌زمینه داشته باشد.

آشنایی با سمسار و سمساری

سمسار و سمساری همواره باید در حوزه دادوستدهای اقتصادي و معاملات بين مردمي، چند قدم جلو تر باشند كه همزمان با تغییر و تحولات و پيشرفت ها در سطوح و عمق مناسبات و گردش توليدات خريد و فروش اجناس و احتیاجات روزمره در زندگي مردم، باشند.

امروزه مردم سمسار ها را به عنوان آنتيك و عتيقه فروش مي شناسند؛ كساني كه در سنوات دور به امانت فروشی شهره بودند. البته هنوز برخي از سمساران یا بهتر بگوییم خريداران و فروشندگان اشياء و اجناس مختلف، روي تابلو سردر مغازه شان خود را  "امانت فروش" يا "سرای امانت" معرفی می کنند.

اما این شغل همواره بسیار وسیع بوده و می باشد. اجناسی كه یك سمسار باید بشناسد، بسیار گسترده است و به هیچ عنوان نمیتوان آنها را محدود کرد. به عنوان مثال در یك خانه انواع مختلف لوازم وجود دارد و همین لوازم در خانه دیگراحتمالا از نوع متفاوت وجود دارد؛ پس باید سمسار با همه اینها آشنایی داشته باشد.

صنف سمساری از صنف های متداول محسوب می‌شود و قدمت بالایی دارد و همواره در همه اعصار وجود داشته است. معمولا بدین صورت بوده كه بازنشستگان و کارکران فنی كه از كار افتاده می‌شدند و به طور كلی افرادی كه سن و سالی از آنها گذشته، علاقه به بازگشایی واحد سمساری در محل خانه و کاشانه خودشان داشتند و به این کار دست میزدند. این افراد از همان ابتدا دارای سن و سال بالایی بودند و به مرور زمان این موضوع تشدید هم می‌شد. پس به لحاظ سنی صنف‌ها میانگین سنی بالایی دارند كه این روند کماکان ادامه دارد.

بهترین سمساری در تهران

سمسارچی بهترین سمساری در شهر تهران آماده خرید اجناس و لوازم خانگی دسته دوم شما عزیزان می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید 

سمسارچی، سمساری در شمال تهران آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد.

تماس با سمساری در شمال تهران

کادر سمساری سمسارچی در شمال تهران در همه روز های هفته و روزهای تعطیل، آماده ارائه خدمات به همشهریان در شمال و جنوب، شرق و غرب و بقیه نقاط استان تهران میب اشند. جهت اطلاع از شماره های تماس شعب مختلف سمسارچی سمساری در شمال تهران می توانید به قسمت اطلاعات تماس سایت سمساری مراجعه کنید.

فروش لوازم کارکرده و دست دوم در شمال تهران

فروش لوازم دست دوم شامل:

  • کولر گازی
  • یخچال
  • مبل
  • اجاق گاز
  • لوازم برقی
  • لباسشویی 
  • و....

شماره تلفن سمساری در شمال تهران - سمسارچی سمساری شمال تهران- خدمات سمساری در شمال تهران

منبع: سمساری در تهران، سمسارچی

;