خریدار ماشین لباسشویی کارکرده | فروش ماشین لباسشویی دست دوم در تهران

خریدار ماشین لباسشویی با بالاترین قیمت در تهران

در صورتی که در هزینه ها محدود هستید و همچنین قصد دارین یک ماشین لباسشویی خوب و پر قدرت بخرید، بازار خریدن ماشین لباسشویی دست دوم در وب سایت ها طیف گسترده ای از انتخابات را در اختیار شما قرار خواهند داد. افرادی اعتقاد دارند ماشین لباسشویی از آن دسته لوازم خانگی میباشد که نباید دست دوم و کارکرده خریداری بشود. ولی در اغلب سایت های معتبر بازار دست دوم در جهان ، ماشین لباسشویی های کارکرده روزانه خرید و فروش میشوند.

خریدار ماشین لباسشویی کارکرده  فروش ماشین لباسشویی دست دوم در تهران

پس فقط باید لیست موارد مهمی که باید بررسی بشود را به خاطر بسپارید و کالا را پیش از خرید بررسی کنید. در ادامه مقاله راهنما طلایی خرید ماشین لباسشویی کارکرده و فروش ماشین لباسشویی دست دوم همراه ما باشید.

خریدار ماشین لباسشویی کارکرده | فروش ماشین لباسشویی دست دوم در تهران

جهت خریدن ماشین لباشویی دست دوم و کارکرده که حمل و نقل آن دشوار و پر هزینه میباشد، بایستی به دقت ظواهر و کارکرد مورد توجه قرار بگیرد، چون که در کشف ایرادات پس از خرید، حتی اگر فروشنده حاضر به پس گرفتن باشد، هزینه و زحمتی اضافی متحمل خواهید شد. هر گونه آسیب و صدمه جزئی بر وری بدنه لباسشویی را جدی بگیرید. شاید این آثار در نتیجه ضرباتی سنگین بر روی دستگاه مانده باشد و طول عمر آن را کاهش دهد. نکته دیگری که در ظواهر دستگاه باید چک شود، عدوم وجود رسوب در دیواره های داخلی و زیر درام میباشد. همچنین مطمئن شوید درب دستگاه به راحتی چفت و قفل می شود.

عمر ماشین لباسشویی دست دوم چقدر است؟

در حالت کلی عمر یک ماشین لباسشویی ما بین حدود 10 سال میباشد که وابسته به میزان استفاده، نحوه نگهداری و … ممکن است بالا و پایین شود. تمامی این موارد را از فروشنده بپرسید. آیا خانواده پر جمعیت است؟ برای مثال از خرید دستگاه هایی که در مکان های اشتراکی مثل خوابگاه ها و غیره به مدت طولانی مورد استفاده قرار گرفته اند حتی الامکان بپرهیزید. همچنین ماشین هایی که درب آن ها از بالا باز میشود اغلب طول عمر زیادتری دارند. در هر صورت خرید ماشین لباسشویی دست دوم و کارکرده که بیش از 3 سال کار کرده باشد احتمالا در آینده برای شما هزینه بر خواهد بود.

خریدار ماشین لباسشویی کارکرده | فروش ماشین لباسشویی دست دوم در تهران

سرویس ماشین لباسشویی کارکرده

مورد دیگر پرسیدن درباره سابقه و ماهیت تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی کارکرده و دست دوم است و اینکه آیا این تعمیرات در نمایندگی ها صورت گرفته است یا خیر. نمایندگی ها تعمیرات را بر اساس برند دستگاه به طور تخصصی انجام می دهند و ایرادات را عموما به صورت پایدار برطرف می کنند. اگر تعداد تعمیرات بالا بوده و یا قطعات دستگاه تعویض شده، قید آن را بزنید.

حتما بخوانید:   سمساری در خیابان یادگار امام تهران

خریدار ماشین لباسشویی کارکرده  فروش ماشین لباسشویی دست دوم در تهران

دقت کنید دستگاهی را بخرید که تولید آن متوقف نشده باشد. چون در این صورت شاید هنگام نیاز به تعمیرات ماشین لباسشویی، با مشکل مواجه بشوید. همچنین گزینه هایی که هم چنان مهلت گارانتی دارند را در اولویت قرار دهید.

خریدار ماشین لباسشویی کارکرده | فروش ماشین لباسشویی دست دوم در تهران

قبل از روشن کردن دستگاه، درام را بچرخانید و مطمئن شوید که بدون گیر و سر و صدای اضافی چرخش صورت می گیرد. پس از روشن کردن، به سرعت چرخش، لرزش اضافی، احتمال نشتی آب، هر گونه صدای نامتعارف، کیفیت تخلیه آب، وضعیت موتور و خشک کننده دقت شود. این موارد رایج ترین مشکلاتی هستند که برای یک مشین لباسشویی پس از مدتی استفاده ممکن است پیش بیاید. لرزش اضافی گاهی ممکن است در اثر تراز نبودن دستگاه رخ دهد که قابل حل است، در غیراین صورت دستگاه ایراد دارد و قابل خریداری نیست. در مورد ماشین لباسشویی های بسیار مدرن و مجهز که قابلیت های برنامه ریزی پیچیده و متعدد دارند بهتر است دستگاه توسط یک کارشناس مورد بررسی قرار بگیرد.

خریدار ماشین لباسشویی کارکرده | فروش ماشین لباسشویی دست دوم در تهران

انتخاب بهترین سمساری برای خرید و فروش ماشین لباسشویی دست دوم و کارکرده

یک سمساری با اعتبار بالا که هم اکنون در سطح شهر تهران فعالیت دارد، باید کلیه مجوز های فعالیت قانونی خود را از ادارات مربوطه را داشته باشد.

هم چنین باید از کارشناسان ماهر و منصفی بهره مند شده باشد که قیمت گذاری لوازم و وسایل دست دوم را به صورت منصفانه انجام داده باشند.

ما به شما فروش لباسشویی دست دوم  و کارکرده را به سمساری سمسارچی پیشنهاد می کنیم. این مرکز دارای مجوز های لازم بوده و بر اساس بودجه ای که شما برای خرید لباسشویی دست دوم تعیین کرده اید، به شما ماشین لباسشویی معرفی میکند.

همچنین می توانید برای صرفه جویی در وقت و هزینه خود، به صورت اینترنتی و آنلاین خرید خود را انجام بدهید.

خریدن ماشین لباسشویی کارکرده | فروش ماشین لباسشویی دست دوم در سمسارچی

سمساری آنلاین در نواحی تهران:

شماره تماس سمساری در یوسف آباد

سمساری در تهران ویلا

سمساری در منطقه 2 دو تهران

سمساری در منطقه 4 چهار تهران

سمساری در منطقه 3 سه تهران

خریدار ماشین لباسشویی کارکرده | فروش ماشین لباسشویی دست دوم در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *