سمساری بلوار مرزداران | 09122725127

پست-ویژه-تصویر

سمساری در مرزداران

سمساری بلوار مرزداران – شماره سمساری بلوار مرزداران

تماس مستقیم: 09122725127

بلوار مرزداران

بلوار مرزداران یکی از محله های غرب تهران محسوب میشود که از غرب ابتدای آن به خیابان اشرفی اصفهانی و از شرق انتهای آن به اتوبان شیخ فضل الله نوری میرسد .
بلوار مرزداران را از جنوب خیابان جلال آل احمد و از شمال اتوبان حکیم در بر گرفته است و به نوعی این بلوار در میان 4 خیابان اصلی غرب تهران قرار گرفته است .

سمساری در بلوار مرزداران – سمساری خیابان مرزداران

به جرات میتوان گفت یکی از بهترین محله های غرب تهران که در منطقه 2 شهرداری تهران نیز قرار گرفته بلوار مرزداران است ! چرا که دسترسی آن به 4 خیابان اصلی غرب تهران باعث شده تا شما به راحتی از محدوده خارج شده و به شریان اصلی شهر وصل بشوید .
از سمت غرب میتوان به خیابان اشرفی اصفهانی متصل شد و از آنها به فلکه دوم صادقیه و یا به سمت باغ فیض و یا میدان پونک حرکت کرد . از جنوب با متصل شدن به خیابان جلال آل احمد به راحتی میتوان به سمت مرکز شهر و میدان فاطمی حرکت نمود و از شرق با اتصال به اتوبان شیخ فضل الله نوری به راحتی میتوان به سمت جنوب تهران و یا شمال تهران و اتوبان های همت و حکیم رفت و از شمال نیز با وصل شدن به اتوبان حکیم به راحتی میتوانید به سمت شرق و غرب تهران حرکت کنید .

سمساری در بلوار مرزداران – سمساری خیابان مرزداران

مهمتر از همه عبور اتوبان یادگار امام از میانه بلوار مرزداران است و به راحتی میتوان داخل اتوبان یادگار امام جنوب و یا شمال شد .
نکته بسیار مهم در این دسترسی ها این است که در بیشتر ساعات روز بلوار مرزداران دارای بار ترافیکی خوبی است و شما برای رسیدن به شریان های اصلی که گفته شد زیاد در ترافیک نخواهید ماند . بنابراین میتوان گفت دسترسی این محله عالی است .
شما برای اینکه پیاده بخواهید در بلوار جایی بروید کافی است خود را کنار بلوار برسانید و از آنجا سواری ها و تاکسی های بلوار شما را به ابتدای بلوار خواهند برد . همچنین دو ایستگاه متروی خط 6 نیز در بلوار مرزداران است که این خود یکی از محاسن عالی این منطقه است .

سمساری بلوار مرزداران

سمساری بلوار مرزداران – شماره سمساری بلوار مرزداران

خدمات سمساری:

اجناس سمساری بلوار مرزداران

سمساری بلوار مرزداران تمامی اجناس را با بهترین کیفیت به شما ارائه میدهد. مثل:

۱_انواع ظروف چینی و کریستال،یخچال،کولر گازی،کولر آبی،بخاری برقی و گازی،انواع لوازم چوبی منزل،کمد، دراور ،جا کفشی، تخت،میز،میز نهار خوری،میز تلویزیون،انواع صندلی،انواع ظروف مورد نیاز،لباسشویی،ظرفشویی،فرش،تابلوهای مختلف و….

 

سمساری بلوار مرزداران

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شماره تماس بهترین سمساری در تهران

09121268617

سمسارچی چه لوازمی را خریداری می کند؟

سمسارچی خریدار انواع لوازم خانگی از قبیل یخچال ، کولرگازی، لباسشویی، فرش و.... می باشد


ویژگی امتیاز
بالاترین قیمت ⭐⭐⭐⭐⭐✅ 5/5
سریع ⭐⭐⭐⭐⭐✅✅ 4.8/5
پشتیبانی ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ 4.7/5
مناطق تهران ⭐⭐⭐⭐⭐ 4.9/5
تماس