سمساری در سهروردی | 09122725127 | تماس سمساری در خیابان سهروردی تهران

پست-ویژه-تصویر

شماره تماس سمساری در خیابان سهروردی تهران

شماره تماس: 09122725127

سمساری آنلاین در خیابان سهروردی تهران – سمساری در سهروردی

خریدار لوازم خانگی در سهروردی تهران

سمسارچی خریدار لوازم خانگی دست دوم در سهروردی تهران می باشد. با ما در تماس باشید.

سمساری در سهروردی تهران – بهترین سمساری در سهروردی

تاریخچه خیابان سهروردی

سهروردی، یک پادگان بزرگ شاید تا حدود یک قرن قبل کسی به فکرش هم نمی رسید که یک روز منطقه ای که چراگاه دامداران حوالی ده ونک به شمار می رفت یک روز به چنین اسم و آوازه ای دست پیدا کند. آن زمان این منطقه را حشمچه می نامیدند. به مرور زمان و با روی کار آمدن حکومت پهلوی رضا شاه در دهه ۳۰ این محله را به منطقه ای نظامی با ساختاری پادگان مانند تبدیل کرد. اغلب افسران و صاحب منصبان در این محله سکونت گزیدند و بعضی ادارات دولتی مانند بانک نیز در آن دایر شدند. به این ترتیب محله حالتی استراتژیک پیدا کرده بود. سهروردی و صبا تا پیش از آن فتحعلی خان صبا که ملک الشعرای فتحعلی شاه قاجار بود نواحی جنوبی را در اختیار داشته و این محله را باغ صبا نامیده بود. همان محله ای که امروزه به سهروردی جنوبی معروف است. رشد اغلب محلات و شهرنشینی از اواخر دوران قاجار شتاب بیشتری به خود می گیرد. در این بین سهم مناطق مرکزی و شمالی تهران بزرگ بیشتر بوده است. محله سهروردی شمالی تهران نیز یکی از محلاتی به حساب می آید که همواره از رشد و رونق بسیار خوبی در مقایسه با سایر محلات تهران برخوردار بوده است.

سمساری در سهروردی تهران – بهترین سمساری در سهروردی

بافت شهری محله ساختاری کاملا منظم با شبکه‌ای شطرنجی داشته و مصلای بزرگ امام خمینی، قسمت بزرگی از سطح محله را پوشانده است. خیابان‌های سهروردی، بهشتی و خرمشهر (آپادانا) از معابر مهم محله هستند. بخش‌های شمالی محله کاربری غالبا مسکونی داشته و هرچه از شمال به سمت جنوب و به خیابان بهشتی نزدیک میشویم، تعداد کاربری‌های اداری گسترش می‌یابد. اغلب ساکنان محل از قشر متوسط رو به بالا بوده و تردد اهالی در بخش‌های شمالی بیشتر است. در شمال خیابان خرمشهر، با مرکزیت خیابان عشقیار، بخش مسکونی با میدان‌های کوچک و سرسبز وجود دارد که از فضای آرامی برای سکونت برخوردار است. وجود شرکت‌ها و ادارات بیشمار در محل، مشکلات ترافیکی سنگینی ایجاد کرده و حضور مصلی و برگزاری نمایشگاههای مخصوص در آن نیز در این امر تاثیر فراوانی دارد. تراکم واحد های اداری در محدوده سبب شده تا افراد غیرساکن با مشکل جای پارک مواجه باشند. بورس لوازم صوتی ماشین در اطراف خیابان اندیشه، جوانان زیادی را از نقاط مختلف به این بخش می‌کشاند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید و فروش لوازم دست دوم با سمساری سهروردی تماس بگیرید.

برای فروختن کالا های دست دوم، رو هایی مختلفی وجود دارد اما یکی از معتبرترین آنها فروختن این اجناس به سمساری هاست. در این مقاله مطالب خوبی برای پیدا کردن سمساری معتبر برایتان خواهیم گفت.

 

از مهم ترین مزایای که سمساری ها برای ما به دنبال دارند، عبارتند از:

خرید اجناس کارکرده ما در کمترین زمان و با پول نقد

اگر خودتان بخواهید به صورت مستقیم اقدام به خرید اجناس دست دوم خود کنید، شاید نیاز به ماه ها زمان داشته باشید. این زمان با بزرگ تر و گران تر شدن اجناس بیشتر هم می شود. خدمات سمساری اما به جهت مفهوم این حرفه می تواند همه این اجناس را با قیمتی مناسب از شما خریداری نماید. از این رو دیگر نه دغدغه پیدا کردن مشتری را خواهید داشت و نه نگران از دست رفتن زمان خواهید شد. البته این نکته را هم نباید فراموش کنید که بایستی قبل از هر اقدامی به دنبال پیدا کردن یک سمساری مناسب و با انصاف باشید.

سمساری در سهروردی تهران

    فروش اجناس دست دوم با کیفیت

یکی دیگر از مسئولیت هایی که روی دوش سمسار و سمساری قرار دارد، ترمیم و تعمیر اجناس دست دوم و ایجاد کیفیت عالی برای آنها است. کالاهای زیادی دارند که بدون هیچ ایراد فنی و حتی کارکرد کم تنها به دلیل چند خط و خش در گروه اجناس دست دوم قرار گرفته اند. خدمات سمساری با ترمیم این ایرادات جزئی می تواند برای چنین کالاهایی ارزش آفرین باشد. البته در این مورد هم بایستی پاسخی برای سؤال چگونه سمساری مناسبی برای اجناس کارکرده خود پیدا کنیم؟، یافته باشید. اعتماد کردن به هر شخصی نه فقط در این صنف، بلکه در هر صنفی اشتباه بزرگی است.

سمساری در سهروردی تهران – بهترین سمساری در سهروردی

   مجوزها

بله مجوزها! سمساری در سهروردی نیز مانند هر حرفه دیگری نیاز به دریافت مجوزهای قانونی دارد. عدم داشتن مجوز به منزله غیرقانونی بودن خرید و فروش اجناس دست دوم توسط این مغازه ها می شود. فرقی نمی کند که سمساری اینترنتی در سهروردی باشد یا سنتی، در هر دو صورت سمسار برای کسب و کار خود بایستی مجوزهای لازم را دریافت کرده و در صورت نیاز به مشتری نشان دهد. هر چند چک کردن مجوزهای یک سمساری و یا هر مغازه دیگری چندان عرف نیست اما از ظاهر کار هم می توان متوجه این امر شد.

به روز بودن سمساری در سهر وردی

با پیشرفت تکنولوژی فقط داشتن یک باب مغازه کافی نیست. و یک مغازه حتی در بهترین جای تهران هم نمی تواند پاسخگوی نیازهای امروز زندگی بشر باشد. فروشندگان نیز خود به این امر احاطه دارند. از این رو داشتن یک بستر مناسب در فضای اینترنت برای عرضه این محصولات مانند سایت های فروشگاهی لازمه انتخاب یک سمساری در سهروردی است.

با استفاده از این امکانات هم خرید برای مشتری راحت تر شده و هم فروش محصولات برای فروشنده سریعتر و بهتر انجام خواهد شد. نداشتن سایت اینترنتی برای یک سمساری می تواند نقطه ضعف بزرگی باشد.

سمسار با انصاف در سهروردی

قیمت ها در ایران روز به روز در حال افزایش استو ثبات چندانی ندارد. اما با این اوصاف نیز باید انصاف سمساری را نیز بسنجید. اینکه اجناس ر ابا چه قیمتی از شما خریداری می نماید و با چه قیمتی آنها را به سایر مشتریان عرضه می کند؟ نحوه پرداخت پول و یا فراهم نمودن شرایط مختلف خرید برای کاربران و ایجاد ارزش افزوده روی اجناس  با تعمیر و تمیز کردن آنها از جمله نکاتی است که می تواند شما را در پیدا کردن یک سمسار با انصاف یاری سازد.

خدمات سمساری در سهروردی

خریدار انواع لوازم خانگی شامل:

مبل – یخچال – کولر گازی – تلویزیون – اجاق گاز  – فرش دست باف

سمساری در سهروردی – تماس سمساری در سهروردی

سمساری در سهروردی

قیمت مناسب اجناس در سمساری در سهروردی

بعضی از سمساری ها فقط به داشتن سود بیش از اندازه می اندیشند و با گفتن شعار و حرفهای دروغین سعی در گمراه کردن مشتری دارند.و اجناس با کیفیت پایین را با قیمتی بالا به آنها می فروشند.قبل از خرید حتما باید به یک سمساری مطمعن مراجعه کنید و از قیمت اجناس مطلع باشید.سمساری در سهروردی تمامی اجناس را با قیمت تضمینی به فروش میرساند.

خریدار مبل دست دوم در سهروردی
خریدار فرش دستباف و ماشینی در سهروردی
خریدار انواع یخچال و کولر گازی دست دوم در سهروردی

سمساری در سهروردیسمساری در سهروردی تهران

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شماره تماس بهترین سمساری در تهران

09121268617

سمسارچی چه لوازمی را خریداری می کند؟

سمسارچی خریدار انواع لوازم خانگی از قبیل یخچال ، کولرگازی، لباسشویی، فرش و.... می باشد


ویژگی امتیاز
بالاترین قیمت ⭐⭐⭐⭐⭐✅ 5/5
سریع ⭐⭐⭐⭐⭐✅✅ 4.8/5
پشتیبانی ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ 4.7/5
مناطق تهران ⭐⭐⭐⭐⭐ 4.9/5
تماس