شماره تماس سمساری در خیابان استخر

پست-ویژه-تصویر

شماره تماس سمساری در خیابان استخر – آدرس سمساری در خیابان استخر تهران

شماره تماس سمسارچی در خیابان استخر : 09122725127

خدمات سمساری در خیابان استخر

  • خریدار انواع لوازم خانگی دست دوم در خیابان استخر
  • خریدار انواع فرش دست دوم در خیابان استخر
  • خریدا انواع مبل دست دوم
  • خریدار انواع خرده لوازم انباری در خیابان استخر

جهت کسب اطلاعات بیشتر با سمسارچی در تماس باشید.

خرید لوازم خانگی دست دوم در خیابان استخر

امروزه بسیاری از مردم به علل مختلف از جمله تغییر دکوراسیون خانه یا ایراد پیدا کردن لوازم خانگی تمایل به فروش این لوازم دارند. بسیاری از این لوازم لوکس هستند و یا لوازمی هستند که در زندگی روزمره مورد استفاده قرار می گیرند.

اکنون سمسارچی شرایطی را فراهم کرده که لوازم خانگی دست دوم شما را در محله خودتان خریداری می کند. این امکان از نظر زمانی و هزینه ای صرفه زیادی برای فروشنده دارد.

سمسارچی لوازم خانگی دست دوم شما را با قیمت مناسب در محله خودتان خریداری می کند تا خیالی آسوده را برای شما عزیزان فراهم آورد.

فروش فرش دست بافت کار کرده در خیابان استخر

سالیان زیادی است که فرش دست بافت در کشور ایران بسیار مورد علاقه مردم بوده است. علت این امر را میتوان نقش ونگار فرش های دست بافت و همچنین کیفیت این فرش ها دانست.

این فرش ها هنر دست نقاط مختلف از کشور ایران می باشد که هنرنمایی ایران و ایرانی می باشد. فرش های دست بافت جایگاه ویژه ای در خانه های ایرانیان دارد. بسیاری علاقه دارند که در دکور خانه های خود از این هنر زیبا استفاده کنند. و به تنوع آن اهمیت ویژه ای میدهند اما نکته ای که حائز اهمیت است قیمت بالای این فرش ها می باشد که شاید برای همه امکان تعویض زود به هنگام فرش وجود نداشته باشد.

اما اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که علاقه به تعویض  فرش دست بافت خود دارید می توانید این فرش ها را به صورت کار کرده و تمیز از سمسارچی در خیابان استخر با قیمت مناسب تهیه فرمایید تا زیبایی خانه خود را دو چندان کنید.

شماره تماس سمساری در خیابان حسین آباد

فروش فرش ماشینی دست دوم در خیابان استخر

فرش ماشینی از جمله فرش هایی است که در تمامی خانه های ایرانی مورد استفاده است. فرش ماشینی به علت هزینه ی به صرفه ای که برای خرید نیاز دارد طرفدار زیادی دارد. بسیاری از افراد برای تهیه فرش های ماشینی به سمساری مراجعه می کنند زیرا به دلایل مختلف نیازی به خرید فرش نو ندارند و این مساله در صرفه جویی هزینه ای نیز دخیل می باشد. شما نیز اگر به فرش ماشینی دست دوم نیاز دارید سمساری سمسارچی فرش های ماشینی دست دوم را با قیمت مناسب در خیابان استخر به فروش می رساند.

فروش فرش ماشینی دست دوم در خیابان استخر سمسارچی-09122725127

شماره تماس سمساری در خیابان استخر – آدرس سمساری در خیابان استخر

شماره تماس سمسارچی در خیابان استخر: 09122725127

معرفی خیابان استخر تهران

خیابان استخر در استان تهران و در محدوده‌ی جنوب شرقی شهر تهران قرار دارد. این خیابان در منطقه ۲۰ شهر تهران قرار دارد و از شمال با خیابان بیات، از شرق با خیابان میثم شمالی، از جنوب با خیابان کریمی شیرازی، خیابان صابونی ها، خیابان شهداء ایرانیت، میدان سلمانی و میدان نارنج و از غرب با خیابان قمی، میدان شاه عبدالعظیم، خیابان مسلم ابن عقیل و خیابان فداییان اسلام محدود شده است و با محله‌های ‌علائین، هاشم آباد، ظهیرآباد، فیروزآبادی، اقدسیه، سرتخت مجاور است. این خیابان در محدوده‌ی طرح ترافیک و زوج و فرد نیست و از اماکن مهم این محله می‌توان به بوستان صبا، بازار گوشت عشایری، پاساژ قائم، مجتمع تجاری اسپیناس، پاساژ پارادایس و بازار میوه و تره بار کریمی شیرازی اشاره کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شماره تماس بهترین سمساری در تهران

09121268617

سمسارچی چه لوازمی را خریداری می کند؟

سمسارچی خریدار انواع لوازم خانگی از قبیل یخچال ، کولرگازی، لباسشویی، فرش و.... می باشد


ویژگی امتیاز
بالاترین قیمت ⭐⭐⭐⭐⭐✅ 5/5
سریع ⭐⭐⭐⭐⭐✅✅ 4.8/5
پشتیبانی ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ 4.7/5
مناطق تهران ⭐⭐⭐⭐⭐ 4.9/5
تماس