شماره تماس امانت فروشی لوازم خانگی در تهران | امانت فروشی در تهران خریدار با بیشترین قیمت

امانت فروشی در تهران | امانت فروشی آنلاین

خریدار لوازم خانگی دست دوم در تهران با بالاترین قیمت تضمین 100%

امانت فروشی آنلاین تهران

قبل از هر چیز در مورد پیشینه، سابقه و شروع به کار این فروشگاه و صاحبان آن اطلاعاتی را با هم مرور می کنیم. صاحب فروشگاه امانت فروشی سمسارچی تهران در حال حاضر آقای مجید جعفری هستند. به نقل از آقای جعفری شغل سمسارچی، شغلی است که از پدر برای ایشان باقی مانده است.

معرفی امانت فروشی تهران

پدر آقای جعفری شغل سمسارچی را از سال 1342 با کار کردن در مغازه یکی از آشنایان در تهران آغاز کردند و بعد از گذشت 5 سال توانستند مغازه ای را برای شروع شغل امانت فروشی آنلاین در تهران و ضایعاتی در خیابان تهران نو خریداری کنند. این نقطه شروع افتتاح فروشگاه سمسارچی بود که بعد از گذشت این سال ها هنوز هم نام و آوازه خود را در میان مشتریان به قوت قبل حفظ کرده است.

امانت فروشی تهران

امانت فروشی آنلاین سمسارچی خریدار انواع لوازم خانگی در تهران

آقای جعفری از همان کودکی در کنار درس برخی از ایام هفته را در کنار پدر به شغل امانت فروشی مشغول شد. با گذشت زمان کم کم علاقه زیادی در ایشان نسبت به این شغل ایجاد شد که حاصل مراوده با انسان های مختلفی بود که برای خرید و فروش اجناس و لوازم خودشان به مغازه پدر می آمدند. از طرفی وجود اجناس قدیمی و آنتیک مغازه پدر که بسیار هم کمیاب بود، باعث جذابیت بیش تر این شغل برای آقای جعفری در همان ایام کودکی شد.

شماره تماس امانت فروشی لوازم خانگی در تهران | امانت فروشی در تهران

علاقه ای که نسبت به شغل امانت فروشی انلاین در آقای جعفری در دوران کودکی ایجاد شده بود، با گذشت زمان نه تنها کمرنگ نشد بلکه این علاقه تا حدی بود که ایشان بعد از اتمام تحصیل و سربازی، تصمیم گرفتند این شغل را به عنوان یک حرفه تمام وقت ادامه دهند.

در ابتدای راه آقای جعفری جوان با پس انداز خود و کمک مالی پدر، موفق به خرید یک مغازه همراه با مجوز اتحادیه صنف امانت فروشی و امانت فروشی شدند. آقای جعفری به دلیل علاقه وافری که به شغل امانت فروشی داشتند در همان ابتدا تصمیم گرفتند برای معرفی و تبلیغ حرفه خود به دیگران از روش های تبلیغاتی رایج در آن زمان استفاده کنند.

شماره تماس امانت فروشی لوازم خانگی در تهران | امانت فروشی در تهران

در اوایل کار آگهی خرید لوازم منزل برای فروشگاه سمسارچی امانت فروشی آنلاین در روزنامه کیهان منتشر شد که با استقبال زیادی از سمت همشهریان تهرانی مواجه شد. در ادامه راه و با افتتاح دفتر روزنامه همشهری در تهران باز هم آگهی های جدیدی در این روزنامه منتشر شد که مشتری های جدید و بیش تری را برای فروشگاه سمسارچی (امانت فروشی آنلاین در تهران) به ارمغان آورد.

امانت فروشی آنلاین سمسارچی خریدار انواع لوازم خانگی در تهران

حتما بخوانید:   چرا کولر گازی آب میده؟

مشتری های جدید و بیش تر باعث دلگرمی و ایجاد انگیزه بیش تر در آقای جعفری شد، بسیاری از مشتری های آقای جعفری بعد از گذشت سال ها هنوز هم برای خرید یا فروش لوازم خود به ایشان مراجعه می کنند و این یعنی ایشان در سال های زیادی که در این حرفه فعالیت داشته است، توانسته اعتماد مردم را جلب کند و با تعیین قیمت های مناسب برای خرید و فروش وسایل آنها، جواب اعتماد چند ساله آنها را به بهترین وجه بدهد.

آدرس امانت فروشی تهران کجاست؟

بابت آدرس باید بگویم که سمسارچی دارای شعب سیار فعال در تمام مناطق تهران است و شما می توانید در هر زمانی که خواستید با نزدیکترین کارشناس ما در تماس باشید و سریع و به قیمت بالا هر وسیله ای که دارید را بفروشید.

شما مشتریان گرامی می توانید جهت فروش کالاها و لوازم خانگی خود در تهران با بهترین امانت فروشی تهران تماس بگیرید.

سمساری تهران آماده پاسخگویی به همه سوالات شما عزیزان است.

سایر محلات شهر تهران:

سمساری در دزاشیب