امانت فروشی لوازم خانگی در تهران | امانت فروشی در تهران

پست-ویژه-تصویر

شماره تماس امانت فروشی لوازم خانگی در تهران | امانت فروشی در تهران

امانت فروشی در تهران | امانت فروشی آنلاین

خریدار لوازم خانگی دست دوم در تهران با بالاترین قیمت

امانت فروشی آنلاین تهران

قبل از هر چیز در مورد پیشینه، سابقه و شروع به کار این فروشگاه و صاحبان آن اطلاعاتی را با هم مرور می کنیم. صاحب فروشگاه امانت فروشی سمسارچی تهران در حال حاضر آقای مجید جعفری هستند. به نقل از آقای جعفری شغل سمسارچی، شغلی است که از پدر برای ایشان باقی مانده است.

پدر آقای جعفری شغل سمسارچی را از سال 1342 با کار کردن در مغازه یکی از آشنایان در تهران آغاز کردند و بعد از گذشت 5 سال توانستند مغازه ای را برای شروع شغل امانت فروشی آنلاین در تهران و ضایعاتی در خیابان تهران نو خریداری کنند. این نقطه شروع افتتاح فروشگاه سمسارچی بود که بعد از گذشت این سال ها هنوز هم نام و آوازه خود را در میان مشتریان به قوت قبل حفظ کرده است.

امانت فروشی آنلاین سمسارچی خریدار انواع لوازم خانگی در تهران

آقای جعفری از همان کودکی در کنار درس برخی از ایام هفته را در کنار پدر به شغل امانت فروشی مشغول شد. با گذشت زمان کم کم علاقه زیادی در ایشان نسبت به این شغل ایجاد شد که حاصل مراوده با انسان های مختلفی بود که برای خرید و فروش اجناس و لوازم خودشان به مغازه پدر می آمدند. از طرفی وجود اجناس قدیمی و آنتیک مغازه پدر که بسیار هم کمیاب بود، باعث جذابیت بیش تر این شغل برای آقای جعفری در همان ایام کودکی شد.

شماره تماس امانت فروشی لوازم خانگی در تهران | امانت فروشی در تهران

علاقه ای که نسبت به شغل امانت فروشی انلاین در آقای جعفری در دوران کودکی ایجاد شده بود، با گذشت زمان نه تنها کمرنگ نشد بلکه این علاقه تا حدی بود که ایشان بعد از اتمام تحصیل و سربازی، تصمیم گرفتند این شغل را به عنوان یک حرفه تمام وقت ادامه دهند.

در ابتدای راه آقای جعفری جوان با پس انداز خود و کمک مالی پدر، موفق به خرید یک مغازه همراه با مجوز اتحادیه صنف امانت فروشی و امانت فروشی شدند. آقای جعفری به دلیل علاقه وافری که به شغل امانت فروشی داشتند در همان ابتدا تصمیم گرفتند برای معرفی و تبلیغ حرفه خود به دیگران از روش های تبلیغاتی رایج در آن زمان استفاده کنند.

شماره تماس امانت فروشی لوازم خانگی در تهران | امانت فروشی در تهران

در اوایل کار آگهی خرید لوازم منزل برای فروشگاه سمسارچی امانت فروشی آنلاین در روزنامه کیهان منتشر شد که با استقبال زیادی از سمت همشهریان تهرانی مواجه شد. در ادامه راه و با افتتاح دفتر روزنامه همشهری در تهران باز هم آگهی های جدیدی در این روزنامه منتشر شد که مشتری های جدید و بیش تری را برای فروشگاه سمسارچی (امانت فروشی آنلاین در تهران) به ارمغان آورد.

امانت فروشی آنلاین سمسارچی خریدار انواع لوازم خانگی در تهران

مشتری های جدید و بیش تر باعث دلگرمی و ایجاد انگیزه بیش تر در آقای جعفری شد، بسیاری از مشتری های آقای جعفری بعد از گذشت سال ها هنوز هم برای خرید یا فروش لوازم خود به ایشان مراجعه می کنند و این یعنی ایشان در سال های زیادی که در این حرفه فعالیت داشته است، توانسته اعتماد مردم را جلب کند و با تعیین قیمت های مناسب برای خرید و فروش وسایل آنها، جواب اعتماد چند ساله آنها را به بهترین وجه بدهد.

بیشتر:   نکاتی اساسی در خصوص راه اندازی یک سمساری

شما مشتریان گرامی می توانید جهت فروش کالاها و لوازم خانگی خود در تهران با بهترین قمیت با امانت فروشی در تهران ( سمسارچی ) در تماس باشید.

خدمات امانت فروشی در تهران

 • خریدار انواع فرش دستباف و ماشینی دست دوم در تهران
 • خریدار انواع لواز برقی خانگی
 • خریدار انواع یخچال و کولر گازی دست دوم
 • خریدار انواع مبل و تلویزیون
 • خریدار خرده لوازم انباری
 • خریدار انواع ارکوپال و ظروف چینی

سمسارچی بهترین خریدار لوازم خانگی دست دوم در تهران – امانت فروشی در تهران – خریدار انواع یخچال و کولر گازی کارکرده در تهران

 

ویژگی امتیاز
بالاترین قیمت ⭐⭐⭐⭐⭐✅ 5/5
سریع ⭐⭐⭐⭐⭐✅✅ 4.8/5
پشتیبانی ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ 4.7/5
مناطق تهران ⭐⭐⭐⭐⭐ 4.9/5

امانت فروشی آنلاین در تهران

امانت فروشی آنلاین در تهران آماده است تا در سریع ترین زمان ممکن لوازم خانگی دست دوم شما با با منصفانه ترین و بالاترین قیمت خریداری نمایید. شما می توانید برای ارتباط با ما از شماره های موجود در سایت استفاده نمایید.

شماره تماس امانت فروشی لوازم خانگی در تهران | امانت فروشی در تهران

در صورتی که قصد دارید در مورد مشخصات یک امانت فروشی معتبر در تهران بیش تر بدانید، در گام اول باید بگوییم که، فعالیت این واحد صنفی، نیاز به کسب مجوز های لازم از بعضی از ارگان های دولتی مثل شهرداری را دارد. به طور مثال در صورتی که شخص سمسار بخواهد فعالیت خود را به صورت قانونی در سطح شهر گسترش بدهد، باید مجوز های را برای این کار داشته باشد.س در غیر این صورت فعالیت آن غیر قانونی بوده و خرید کالا به صورت دست دوم از آن واحد صنفی، ریسک قلمداد میشود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با امانت فروشی در تهران در تماس باشید.

آدرس و شماره امانت فروشی در تهران

سمسارچی در تهران خریدار لوازم خانگی شما با مناسب ترین قیمت می باشد. سوالات خود را از ما بپرسید.

امانت فروشی آنلاین سمسارچی خریدار انواع لوازم خانگی در تهران

جهت اطلاع از آدرس و شماره امانت فروشی در تهران با ما در تماس باشید. سمسارچی خریدار انواع لوازم خانگی دست دوم در تمامی مناطق تهران بزرگ.

شماره تماس امانت فروشی لوازم خانگی در تهران | امانت فروشی در تهران

امانت فروشی معتبر در تهران

اگر قصد دارید در باره ویژگی های یک امانت فروشی معتبر در تهران بیشتر اطلاع داشته باشید، در گام اول باید بگوییم که، فعالیت این واحد صنفی، نیاز به کسب مجوز های ضروری از برخی از ارگان های دولتی مثل شهرداری و… را دارد. به صورت مثال در صورتی که شخص سمسار بخواهد فعالیت خود را به صورت قانونی در سطح شهر گسترش دهد، باید مجوز های را برای این کار داشته باشد. پس در غیر این صورت فعالیت آن غیر قانونی بوده و خرید کالا به صورت دست دوم از آن واحد صنفی، ریسک قلمداد می شود.

خدمات سایت امانت فروشی در تهران

 • خریدار انواع فرش ماشینی و دستباف کارکرده در تهران
 • خریدار انواع مبلمان در تهران
 • خریدار انوع یخچال و کولر گازی در تهران
 • خریدار انواع خرده لوازم انباری در تهران
 • خریدار وسایل برقی منزل در تهران

امانت فروشی مبل تهران – خریدار خرده لوازم انباری در تهران – خریدار وسایل لوکس و لاکچری منزل

بزرگ ترین امانت فروشی در تهران – خریدار لوازم خانگی دست دوم در تهران

با سمسارچی در تماس باشید

امانت فروشی آنلاین

سمساری آنلاین در نواحی تهران:

سمساری در پیروزی

سمساری در جردن

سمساری بلوار فردوس

سمساری در گیشا

سمساری بلوار مرزداران

آدرس بهترین امانت فروشی لوازم خانگی در تهران | امانت فروشی در تهران

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شماره تماس بهترین سمساری در تهران

09121268617

سمسارچی چه لوازمی را خریداری می کند؟

سمسارچی خریدار انواع لوازم خانگی از قبیل یخچال ، کولرگازی، لباسشویی، فرش و.... می باشد


ویژگی امتیاز
بالاترین قیمت ⭐⭐⭐⭐⭐✅ 5/5
سریع ⭐⭐⭐⭐⭐✅✅ 4.8/5
پشتیبانی ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ 4.7/5
مناطق تهران ⭐⭐⭐⭐⭐ 4.9/5
تماس