home سمساری سمساری در خیابان توانیر

سمساری در خیابان توانیر

سمساری در خیابان توانیر – شماره تماس سمساری در خیابان توانیر

بهترین خریدار انواع لوازم منزل نو و دست دو در خیابان توانیر تهران. بیشترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن و تضمین 100%. برای کسب اطلاعات کاملتر با کارشناسان سمسارچی در تماس باشید!!

تماس با سمسارچی: 09122725127

خدمات سمساری در خیابان توانیر

  • خریدار یخچال و لباسشویی در اوین
  • خریدار مبل
  • خریدار فرش دست باف
  • خریدار لوازم برقی

سمساری در خیابان توانیر

معرفی خیابان توانیر

محله‌ی توانیر در منطقه 6 شهرداری تهران قرار داره و تقریبا جز محلات مرکزی تهران محسوب میشه. منطقه 6 با مساحتی حدود 2138 هکتار حدودا 250 هزار نفر از جمعیت پایتخت رو شامل میشه.پیشینه‌ی این منطقه به پهلوی…

محدوده محله توانیر شامل خیابان برزیل در شمال، تونل رسالت در جنوب، بزرگراه کردستان در غرب و خیابان ولی عصر در شرق می باشد.

محله‌ی توانیر در منطقه 6 شهرداری تهران قرار داره و تقریبا جز محلات مرکزی تهران محسوب میشه. منطقه 6 با مساحتی حدود 2138 هکتار حدودا 250 هزار نفر از جمعیت پایتخت رو شامل میشه.

آدرس سمساری در خیابان اوین – شماره تماس سمساری در خیابان اوین

تماس با سمسارچی: 09122725127

چگونه به سمساری سمسارچی در خیابان توانیر تهران اعتماد کنیم؟

فروختن وسایل به سمساری سمسارچی همیشه قابل اعتمادتر بوده تا خود شما بخواهید آن اجناس را بفروشید و یا به خریداران دوره گرد بفروشید.

سمساری سمسارچی با توجه به اعتباری که دارند اجناس شما را به قیمت بهتر خریداری می کنند و قابل اعتماد تر هستند. از سمتی به جهت داشتن مشتری برای فروش آنها در سریع ترین زمان ممکن وسایل را می خرند و به دست خریداران تازه می رسانند. افزون بر این سمساری های معتبر دارای وبسایت و یا مغازه می باشند که خود نشان دهنده اعتبار آنها می باشد.

سمساری در خیابان توانیر

سمساری آنلاین در نواحی تهران:

سمساری در میرداماد

سمساری در ونک

سمساری در پونک

سمساری در تهرانسر

شماره سمساری در غرب تهران

سمساری منصف در خیابان توانیر

تضمین کامل و 100% خریداری لوازم خانگی توسط سمساری منطق در خیابان توانیر تهران.ما 24 ساعت شبانه روزی پاسخگو سوالات شما در شهر تهران هستیم. پس تلفن را برداشته و با سمسارچی یا سمساری در توانیر تماس بگیرید.

متخصصان ما در تمامی روز اماده همراهی شما در انجام بهترین خرید و فروش هستند.

شعبه های فعال سمسارچی:   سمساری در خیابان بشیری

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید