مجموعه خریدار اجاق گاز دست دوم در تهران آماده خرید و فروش انواع لوازم برقی آشپزخانه و منزل در محل. شما می توانید در سمسارچی اجاق گاز دست دوم خود را با بالاترین قیمت بفروشید.

  • شماره تماس: 09122725127

سمساری خریدار اجاق گاز دست دوم

اگر به دنبال منصف ترین خریدار اجاق گاز دست دوم در تهران هستید می توانید هم اکنون با کارشناسان خبره ما در تیم سمسارچی در تماس باشید. کارشناسان ما پس از حضور در محل با بالاترین قیمت نسبت به خریداری گاز شما اقدام می کنند.

شعب مختلف سمسارچی عبارتند از:

  • شرق تهران: 77646898
  • غرب تهران: 88409426
  • شمال تهران: 22244290

انواع اجاق گاز موجود در بازار

۱- اجاق گاز رومیزی

خرید اجاق گاز دست دومتعداد شعله های این نوع از اجاق گازها از یک شعله تا ۵ شعله متغیر هستند و اغلب در مکان هایی که در آن پخت و پز کم است استفاده می شود. این مدل از اجاق گاز به علتنداشتن امکانات زیاد، ارزان قیمت ترین نوع اجاق گاز است. مزیت اجاق گازهای رومیزی این است که قابل جابه جا شدن هستند.

خریدار گاز دست دوم در تهران | فروش اجاق گاز کارکرده در تهران

۲- اجاق گاز توکار یا صفحه‌ای

اجاق گازهای توکار، روی قسمتی از اشپزخانه مثل میزهای مخصوص یا کابینت ها نصب شده و قابل جابجایی نیستند. تعداد شعله های این مدل گازها از یک شعله شروع شده و به ۶ شعله هم می رسد. این مدل اجاق گازها اکثرا گاز سوز هستند اما دارای انواع مدل های برقی با صفحه های لمسی و دیجیتال هم هستند.مزیت های اجاق گازهیا صفحه یا این است که، نسبت به اجاق گاز مبله سبک تر، کم جا و جمع و جورتر بوده و طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه را بسیار لوکس و مدرن نشان می دهند.

توجه: تنها تفاوت این گازها با گازهای مبله نداشتن فر است.

خریدار گاز دست دوم در تهران | فروش اجاق گاز کارکرده در تهران

۳- اجاق گاز مبله یا ایستاده

این نوع دستگاه پخت و پز طرفداران زیادی داشته و در دو نوع ساده و فردار طراحی و ساخته می شود. گازهای مبله چهار شعله و یا پنج شعله بوده و برای آشپزخانه هایی که فضای کافی دارند قابل استفاده هستند البته در آشپزخانه های کوچک هم می توان از این نوع استفاده کرد فقط ممکن است، بخشی از فضای کابینت ها را اشغال نماید. البته این نوع گازها علاوه بر اینکه فضای بیشتری اشغال می کنند به نسبت انواع دیگر سنگین تر هم هستند و در زمینه طراحی هم تنوع کمتری دارند.

خریدار گاز دست دوم در تهران | فروش اجاق گاز کارکرده در تهران

سمساری تهران

سمساری اجاق گاز سمسارچی همراه شماست

سمساری آنلاین در نواحی تهران:

خریدار لوازم اداری و شرکت در تهران

سمساری در نازی آباد | خریدار لوازم خانگی دست دوم در نازی آباد

شماره تماس سمساری در لواسان تهران

سمساری یخچال دست دوم در تهران

سمساری در شهرک اکباتان – خریدار لوازم خانگی دست دوم در شهرک اکباتان

حتما بخوانید:   سمساری در در وحیدیه خریدار لوازم دست دوم منزل در وحیدیه

خریدار اجاق گاز دست دوم در تهران

اجاق گاز دست دوم را کجا بفروشیم؟

راهکار های بسیاری برای فروش انواع اجاق گاز های دست دوم هستند. یکی از آن ها استفاده از وب سایت دیوار هست که شما می توانید محصولات خود را داخل آن بگذارید و پس از قیمتگذاری نسبت به فروش آن ها اقدام کنید.

اما اگر در تهران ساکن هستید یکی از روش های فوق العاده سریع تماس گرفتن با سمساری خریدار اجاق گاز دست دوم در تهران هست. کارشناسان تیم سمسارچی پس از تماس شما سریعا در محل حاظر شده و پس از ارایه مشاوره رایگان به شما نسبت به خریداری اجناس شما اقدام خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید