شماره تماس سمساری در مولوی تهران – خریدار لوازم منزل در خیابان مولوی

شماره تماس سمساری: 09122725127

خدمات سمساری در خیابان مولوی

  • خریدار انواع یخچال و کولر گازی دست دوم
  • خریدار انواع فرش دستباف در خیابان مولوی
  • خریدار انواع لوازم برقی منزل در مولوی
  • خریدار انواع مبل در مولوی

سمساری در خیابان مولوی جایی بوده که در آن وسایل دست دوم خرید و فروش می شوند . بیشتر مردم حداقل یک بار به سمساری مراجعه کرده اند .درزمانی که واجب باشد کالایی با قیمت خوب و به صرفه خریداری کنید و یا دوست دارید وسایل منزل و اداره را جایگزین کنید اولین مکانی که به فکرتان می رسد سمساری در مولوی است . با توجه به نبودن وقت زیاد و ترافیک در سطح شهر تهران پیدا کردن سمساری در مولوی اغلب کاری دشوار و زمان بر می باشد ولی نیازی نیست نگران این موضوع باشید فقط با ما تماس بگیرید . زیرا ما قادر به ارائه خدمات سمساری در مولوی هستیم.

معرفی خیابان مولوی تهران

خیابان مولوی (اسماعیل بزاز سابق) خیابانی در جنوب شهر تهران در حد فاصل میدان رازی و میدان قیام است. این خیابان در محل ضلع جنوبی بازار بزرگ تهران قرار دارد و از میدان گمرک شروع شده و در میان از میدان اعدام عبور می‌کند و در میدان قیام پایان می‌یابد. این خیابان از خیابان‌های قدیمی تهران است و تاریخچه ساخت آن به دورهٔ ناصرالدین شاه قاجار بازمی‌گردد. مراکز مهمی چون بازار تاریخی مولوی، بازار پارچه‌فروش‌ها یا پرده‌فروش‌ها، کلیسای تادئوس، کوچه باغ ایلچی و محلی با نام کوچه مرغی (که بازار خرید و فروش انواع حیوانات است) می‌توان نام برد.

شماره تماس سمساری در مولوی تهران – خریدار لوازم منزل در خیابان مولوی

سمساری آنلاین در نواحی تهران:

سمساری در زعفرانیه

سمساری در فرمانیه

سمساری در تهرانپارس

سمساری در میرداماد

سمساری در ونک

سمساری منصف در مولوی

تضمین 100% خرید لوازم خانگی توسط سمساری منطق در مولوی تهران.ما 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.پس تلفن را برداشته و با سمسارچی semsarchi تماس بگیرید.

حتما بخوانید:   سمساری در خیابان وصال شیرازی تهران

دیدگاهتان را بنویسید