home سمساری سمساری در شهید چوب تراش تهران

سمساری در شهید چوب تراش تهران

سمساری در شهید چوب تراش تهران

خریدار وسایل کارکرده منازل یا ادارات با قیمتی منصفانه و تضمین صد در صدی توسط سمساری در شهید چوب تراش تهران هم اکنون با ما در تماس باشید.

شماه تماس ها:

غرب تهران: 22712495

شمال تهران: 22244290

خدمات سمساری در شهید چوب تراش

  • خریدار انواع فرش ماشینی و دستباف کارکرده در شهید چوب تراش
  • خریدار انواع مبلمان
  • خریدار انوع یخچال و کولر گازی
  • خریدار انواع خرده لوازم انباری
  • خریدار وسایل برقی منزل

سمساری در شهید چوب تراش تهران

خریدار وسایل برقی منزل در شهید چوب تراش تهران

با بهره‌ گیری از سمساری در شهید چوب تراش تهران فروشندگان می‌توانند از زحمت‌های طولانی و هزینه‌بر فروش مستقیم خود خلاص شده و به سرعت به فروش محصولات خود بپردازند. این امر نه فقط به فروشندگان در کسب درآمد سودآور کمک می‌کند، بلکه به خریداران هم امکان خواهد داد تا به راحتی و با قیمت مناسب وسایل برقی منزل خود را تهیه کنند.

خریداران و فروشندگان می توانند تا با استفاده از سمساری در شهید چوب تراش تهران به راحتی و با اطمینان بیشتر وسایل خود را به فروش برسانند. این کار به فروشندگان امکان می‌دهد تا به صورت سریع و موثر از وسایل برقی استفاده نشده خود جدا شده و در عین حال خریدارانی را پیدا کنند که به دنبال این مدل وسایل می باشند.

معرفی خیابان شهید چوب تراش تهران

خیابان شهید چوب تراش، یکی از خیابان‌های مهم و پرتردد در شهر تهران است. این خیابان در منطقه‌ای مرکزی و قلب شهر واقع شده و به عنوان یکی از خیابان‌های تجاری و معروف تهران شناخته می‌شود. نام این خیابان به یاد شهیدی با نام چوب تراش است که در دوران جنگ تحمیلی به شهادت رسیده است.

سمساری در شهید چوب تراش تهران

امانت فروشی یا سمساری در شهید چوب تراش تهران هم در همین مناطق شعب فعال دارد.

خیابان شهید چوب تراش با قدمتی طولانی و تاریخی، میزبان مجموعه‌های تجاری و مغازه‌های متنوعی است که به فروش انواع کالاها و خدمات مختلف می‌پردازند. در این خیابان می‌توان به فروشگاه‌های لباس، فروشگاه‌های الکترونیک، رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها، آرایشگاه‌ها، سوپرمارکت‌ها و دیگر فروشگاه‌ها و مراکز خرید اشاره کرد.

شعبه های فعال سمسارچی:   سمساری در خیابان معینی نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید