سمساری در کالاد تهران

خریدار وسایل لوکس و دست دوم منزل توسط سمساری در کالاد تهران با بالاترین قیمت و تضمین کامل 100% پوشش سراسری و مشاوره رایگان.

تماس با سمسارچی: 09122725127

شرق تهران: 88409426

غرب تهران: 22712495

شمال تهران: 22244290

سمساری در کالاد تهران

خدمات سمساری در کالاد

  • خریدار انواع فرش ماشینی و دستباف کارکرده در کالاد تهران
  • خریدار انواع مبلمان در کالاد تهران
  • خریدار انوع یخچال و کولر گازی
  • خریدار انواع خرده لوازم انباری
  • خریدار وسایل برقی منزل

چطور سمساری در کالاد تهران پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن سمساری در کالاد تهران می‌ توانید از روش‌ های زیر استفاده نمایید:

  1. مراجعه به سایت‌ های آگهی: به وب‌سایت‌های معروف سمساری(مانند سمسارچی)، آگهی‌های رایگان یا پرداختی مراجعه کنید. در این وبسایت‌ها بخش‌ هایی برای خدمات سمساری وجود دارد که می‌ توانید جستجو نمایید و با سمساران محلی در تماس باشید.
  2. استفاده از اپلیکیشن‌ های موبایل: در دنیای دیجیتال امروز بعضی از اپلیکیشن‌های موبایل به شما امکان می‌دهند تا سمساران محلی را بیابید. با نصب این اپلیکیشن‌ها می‌ توانید جستجوی سمساری در نزدیکی خود را انجام بدهید و با آن‌ها در ارتباط باشید.سمساری در کالاد تهران
  3. مشاوره از دوستان و آشنایان: می‌ توانید از دوستان خانواده یا آشنایان خود در منطقه کالاد تهران بپرسید که آیا با سمسارانی در این منطقه آشنا هستند یا نه! آن‌ ها می‌توانند شما را به افراد یا منابعی هدایت کنند که شاید در باره سمساری در این منطقه اطلاعات داشته باشند.
  4. استفاده از راهنماها و کاتالوگ‌ ها: شاید راهنما ها یا کاتالوگ‌های محلی وجود داشته باشد که شامل اطلاعات درباره سمساری در کالاد تهران باشد. می‌توانید از این منابع استفاده کنید و اطلاعات تماس یا آدرس‌های سمساران را پیدا کنید.

علاوه بر این موارد در هنگام تماس با سمساران محلی دقت داشته باشید که آن‌ ها را به صورت قانونی انتخاب کنید.

حتما بخوانید:   سمساری در کامرانیه

سمساری در کالاد تهران

کالاد تهران کجاست؟

منطقه کالاد در شمال غربی تهران جای گرفته است. این ناحیه در محدوده جاده‌های آزادگان و چمران قرار دارد و به وسیله خیابان‌های اصلی مثل خیابان سعیدی، خیابان اسلامیه و خیابان جوانمردان به دسترسی می‌رسد. کالاد از جهت جغرافیایی واقع در محدوده دونات ۱۰ و غربی‌تر از منطقه شهرک غرب و آزادگان هست. این منطقه دارای امکانات تجاری، خدماتی و اجتماعی متنوعی میباشد و می‌ توان بعنوان یک مرکز خرید و فعالیت‌های تجاری مهم در تهران اشاره داشت.

هم اکنون با امانت فروشی یا سمساری در کالاد در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *