سمساری در خیابان فلاح تهران

پست-ویژه-تصویر

سمساری در خیابان فلاح تهران

بهترین سمساری در خیابان فلاح تهران – سمساری در خیابان فلاح

تماس: 09122725127

خیابان فلاح تهران

خیابان فلاح تهران، در منطقه‌ی 17 یعنی در محدوده‌ی جنوبی استان تهران، هست. فلاح که از محلات قدیمی و تقریبا مذهبی تهران حساب می شود، قدمت بسیاری دارد. خیابان فلاح در ابتدا به صورت محدوده‌ای با اراضی کشاورزی بوده که شخصی به نام فلاح که نام محله هم از او وام گرفته شده، کم کم این زمین‌ها رو خریداری می کند. این شخص به گندم کاری در این زمین‌ها مشغول است ولی در طی زمان و با مهاجرت افراد به این منطقه، این اراضی کم کم مسکونی شدند.

بخش زیادی از این افراد که برای سکونت به محله فلاح آمده بودن، از آذری‌های ترک زبان بودن و بسیاری دلیل شکل گیری سریع این محله رو وجود این قوم آذری زبان و همدل دونستن. به این ترتیب، به عقیده‌ی برخی، ترک‌های زیادی هنوز از ساکنین محله فلاح هستند.

وجود داشتن مسجد بزرگ ابوذر، در محله‌ی فلاح سبب شده که نام این منطقه به ابوذر تغییر یابد، هر چند که هنوز در میان مردم با نام فلاح شناخته میشه. این محله وسعت زیادی داره و به دو بخش ابوذر شرقی و ابوذر غربی تقسیم میگردد.

 

جهت ارتباط با سمساری در خیابان فلاح تهران با سمسارچی در تماس باشید.

سمساری در خیابان فلاح تهران

خدمات سمساری: 

نوع برخورد با مشتری در سمساری

یکی از نکات قابل توجه که برای همه مشتریها قابل اهمیت است طرز برخورد فروشنده است.فروشنده در گام اول باید نیازهای مشتری را در نظر بگیرد.نباید با شعار و حرفهای دروغ، جنسی بی کیفیت را به مشتری بفروشیم.نباید با مشتری تند برخورد کند.فروشنده های سمساری در خیابان فلاح تهران  تمامی تلاش خود را برای رفع نیازهای مشتری انجام میدهند.وبا بهترین برخورد توانسته اند مشتریهای زیادی را جذب کنند.

خریدار مبل دست دوم در فلاح
خریدار فرش دستباف و ماشینی در فلاح
خریدار انواع یخچال و کولر گازی دست دوم در فلاح

سمساری در خیابان فلاح تهران

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شماره تماس بهترین سمساری در تهران

09121268617

سمسارچی چه لوازمی را خریداری می کند؟

سمسارچی خریدار انواع لوازم خانگی از قبیل یخچال ، کولرگازی، لباسشویی، فرش و.... می باشد


ویژگی امتیاز
بالاترین قیمت ⭐⭐⭐⭐⭐✅ 5/5
سریع ⭐⭐⭐⭐⭐✅✅ 4.8/5
پشتیبانی ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ 4.7/5
مناطق تهران ⭐⭐⭐⭐⭐ 4.9/5
تماس