فروش یخچال دست دوم جنرال الكتريك

آشپزخانه بدون یخچال فریزر دور از تصور است و از زمان اختراع این لوازم خانگی ضروری، زندگی بشر دستخوش تغییرات زیادی شده و در واقع می توان گفت که تحول اساسی در تغذیه مردم و آشپزی روی داده است اگرچه از گذشته تا به امروز، یخچال فریزر ها با تنوع بالایی روانه بازار شده اند و هدف تمامی آن حفظ طولانی تر مواد غذایی است . برخی از افراد به دلیل گرانی این محصول و یا دلایل دیگر تمایل به خرید یخچال دست دوم  دارند که برای خریدی مطمئن حتما نگاهی به مطلب راهنمای خرید یخچال دست دوم جنرال الكتريك بیندازید.

خواندن مطلب راهنمای خرید یخچال دست دوم جنرال الكتريك به شما کمک می کند تا با اطمینان خاطر خرید کنید زیرا معمولا افراد در هنگام خرید یک کالای دست دوم تردید دارند و به همین دلیل، پیش از خرید باید با نکات مربوط به دستگاه کارکرده آشنا شوید.

تعیین محدوده قیمت

اندازه گیری فضا مورد نظر و توجه به ابعاد یخچال فریزر

کمک گرفتن از یک متخصص لوازم برقی و یخچال

بررسی امکانات و مدل یخچال

پرسیدن سوال متعدد از فروشنده

حمل درست یخچال

اندازه گیری فضا مورد نظر و توجه به ابعاد یخچال فریزر

انتخاب ابعاد یخچال فریزر متناسب با فضای مورد نظر یکی از کلیدی ترین نکات در مطلب راهنمای فروش یخچال دست دوم جنرال الكتريك است که نباید از آن غافل شد. پیش از این، توجه به ابعاد فضای مورد نظر در راهنمای خرید یخچال نو ذکر شده بود که باید پیش از خرید طول، عرض و عمق فضایی که می خواهید یخچال را قرار دهید، اندازه گیری کنید و به منظور بهتر کار کردن دستگاه حداقل باید 2.5 سانتی متر از دیوار و کابینت فاصله بگذارید.

تعیین محدوده قیمت

همان طور که مشخص است، یخچال فریزرهای دست دوم در مقایسه با محصولات نو قیمت ارزان تری دارند اما سال ساخت، نوع یخچال، امکانات و میزان استفاده از محصول کار کرده در تعیین محدوده قیمت تاثیر گذار است. بهتر است در ابتدا نیاز های خود را اولویت بندی کرده و سپس با توجه به بودجه خود اقدام  به خرید کنید.

با توجه به این که یخچال فریزرها با تنوع بالایی نظیر ساید بای ساید، درب از بالا و دو قلو روانه بازار می شوند، انتخاب از میان آن ها کار بسیار سختی است و به همین دلیل با تعیین محدوه قیمت و بودجه به راحتی می توان مدل مورد نظر را خریداری کرد البته اگر قصد خرید از سایت هایی مانند دیوار و شیپور را دارید، فیلترهایی تعیین شده که با انتخاب آن ها می توان لیستی از محصولات مورد نظر را مشاهده کرد.

البته به این نکته توجه داشته باشید که هزینه جابه جایی را پیش از خرید محاسبه کنید و هنگام خرید کالای دست دوم از مالک حتما مسافت را در نظر داشته باشید.

کمک گرفتن از یک متخصص لوازم برقی و یخچال

حضور یک متخصص لوازم برقی در هنگام خرید می تواند دلگرمی برای خریدار باشد و در واقع با اطلاعات کامل و دید باز به بررسی مشخصاتی مانند درب های یخچال، سیستم خنک کننده، سیستم برفک زدایی یخچال، آب سرد کن و .. پرداخت.

بعد از انتخاب مدل مورد نظر و تهیه لیستی از نیازمندهای ها می توان به جست و جو پرداخت و همان طور که گفته شد، در این مرحله می توان از یک متخصص لوازم برقی کمک گرفت اما گاهی امکان دسترسی به کارشناس وجود ندارد و افرادی که کمی با مسائل فنی آشنایی دارند، می توانند با رعایت نکات ذیل خریدی مطمئن داشته باشند.

حتما بخوانید:   خریدار LED و LCD دست دوم در تهران

نکاتی که در هنگام بازرسی و خرید یخچال دست دوم باید توجه کرد.

سال تولید: در اغلب موارد یخچال های قدیمی بیشتر استفاده شده و به علاوه، مدل های قدیمی تر برق بیشتری مصرف می کنند و فاقد تکنولوژی و امکانات جدید هستند. توصیه می شود از خرید یخچال های قدیمی تر صرف نظر کنید و مدل های جدید را در اولویت خود قرار دهید.

بوی یخچال: توجه داشته باشید که از یخچال بوی بدی ساطع نشود زیرا از بین بردن آن کار دشواری است.

سیستم خنک کننده و سرما دهی یخچال: معمولا یخچال ها از صفر تا 38 درجه فارنهایت درجه بندی می شوند که پیش از خرید حتما سیستم خنک کننده و سرما دهی یخچال را بررسی کنید.

عدم برفک زدن یخچال: تمیز کردن برفک یخچال کار بسیار سختی بوده و حتما در هنگام خرید از عدم برفک زدن یخچال اطمینان حاصل کنید. یخچال های قدیمی معمولا فاقد سیستم برفک زدایی بوده و به همین دلیل بهتر است که به سراغ نسخه های جدیدتر و نوفراست بروید. البته در برخی از موارد به دلیل نقض تایمر و ترمودیسک، این سیستم به خوبی کار نمی کند که پیش از خرید باید آن را بررسی کرد.

سالم بودن درب: خنک نگهداشتن مواد غذایی و عملکرد موتور با سالم بودن درب ارتباط مستقیم دارد و برای آزمایش سالم بودن آن ها، یک کاغذ را بین یخچال و درب بسته قرار داده و در صورتی که کاغذ به راحتی به بیرون کشیده شد، می توان مطمئن بود که  لاستیک های دور درب نیاز به تعویض دارند.

بررسی عایق بندی درب: همان طور که گفته شد، کارایی بالا یخچال به عایق بندی و سالم بودن درب مربوط است.امکان سوراخ شدن لاستیک های دو درب یخچال به مرور زمان وجود دارد که در واقع خاصیت عایق بودن را از دست می دهد. در صورت ایجاد فاصله بین درب و بدنه، هوای سرد از یخچال خارج شده و به علاوه مصرف انرژی نیز بالا می رود. در نتیجه پیش از خرید بررسی های لازم را انجام دهید.

رنگ یخچال: گاهی اوقات مدل مورد نظر خود را پیدا کرده اما رنگ آن با وسایل شما هماهنگی ندارد، در این صورت می توان گزینه رنگ کردن یخچال را انتخاب کرد که البته پیش از آن باید از امکان رنگ شدن و هزینه های آن پرس و جو کرد.

جهت باز شدن درب: اگر جهت باز شدن درب یخچال با منزل شما همخوانی ندارد، می توان جهت آن را عوض کرد اگرچه پیش از این کار، حتما از یک کارشناس مشاوره بگیرید.

بررسی امکانات و مدل یخچال دست دوم

همان طور که در انتخاب یخچال های نو و آکبند، قابلیت ها و مدل اهمیت دارد. در نسخه های کارکرده نمی توان آن ها را نادیده گرفت. حتما توجه داشته باشید که

فروش یخچال دست دوم جنرال الكتريك سالم و کاربردی بوده و مدل مورد نظر با فضا، جمعیت و حتی میزان استفاده از آن تناسب داشته باشد.

برچسب ها:

فروش یخچال دست دوم جنرال الكتريک,

فروش یخچال کارکرده جنرال الكتريک

سمساری آنلاین در نواحی تهران:

سمساری در تهران ویلا

سمساری در منطقه 2 دو تهران

سمساری در منطقه 4 چهار تهران

سمساری در منطقه 3 سه تهران

سمساری در منطقه 6 شش تهران

دیدگاهتان را بنویسید