سمسارچی خریدار منصف لوازم منزل با بیشترین قیمت در سمساری در دهکده المپیک تهران با تضمین 100% و پرداخت درب منزل. جهت خرید و فروش و قیمتگذاری لوازم منزل حتما با ما در تماس باشید.

 • شماره تلفن: 09122725127
 • شرق تهران: 77646898
 • غرب تهران: 88409426
 • شمال تهران: 22244290

سمساری در دهکده المپیک تهران

خدمات سمساری در دهکده المپیک تهران

 • خریدار انواع لوازم خانگی
 • خریدار انواع فرش ماشینی و دستباف در دهکده المپیک
 • خریدار انواع مبل و راحتی
 • خریدار انواع یخچال و لباسشویی
 • خریدار لوستر و انواع برنزیجات

تیم ما همواره اماده اعزام به محل شما جهت انجام یک معامله منصفانه هست. برای دریافت اطاعات بیشتر سمساری در دهکده المپیک تهران تماس بگیرید.

خریدار وسایل برقی منزل در سمساری دهکده المپیک

سمساری دهکده المپیک با بیش از نیم قرن تجربه در سراسر تهران بزرگ اماده خرید انواع وسایل منزل برقی و فلزی می باشد. شما می توانید برای کسب مشاوره قبل از خرید هم اکنون با کارشناسان مجموعه سمسارچی در تماس باشید. پس از تماس شما کارشناسان ما فورا به محل شما اعزام می شوند.

سمساری در دهکده المپیک

 

خریدار کولر گازی در سمساری دهکده المپیک

کولرهای گازی از جمله وسایلی اند که خرید و فروش آن ها قطعا به تخصص کافی در شناخت کیفیت این لوازم بستگی دارد. در صورت خطا در بررسی لوازم کولر گازی ممکن است شما خساراتی چند میلیونی را متحمل شوید.

اما سمساری در دهکده المپیک تهران اینجاست تا به شما کمک کند بهترین گزین ها را برای خرید و فروش کولر گازی داشته باشید. در این صورت شما می توانید با خیالی راحت به معامله کردن وسایل دست دوم برقی خود اقدام کنید.

چگونه به سمساری سمسارچی در دهکده المپیک تهران اعتماد کنیم؟

فروختن وسایل به سمساری سمسارچی همیشه قابل اعتمادتر بوده تا خود شما بخواهید آن اجناس را بفروشید و یا به خریداران دوره گرد بفروشید.

سمساری در دهکده المپیک با توجه به اعتباری که دارند اجناس شما را به قیمت بهتر خریداری می کنند و قابل اعتماد تر هستند. از سمتی به جهت داشتن مشتری برای فروش آنها در سریع ترین زمان ممکن وسایل را می خرند و به دست خریداران تازه می رسانند. افزون بر این سمساری های معتبر دارای وبسایت و یا مغازه می باشند که خود نشان دهنده اعتبار آنها می باشد.

مزایا معامله با سمساری در دهکده المپیک چیست؟

علل اصلی انتخاب سمساری دهکده المپیک تهران، سمسارچی :

 • صرفه جویی در وقت
 • با بالاترین و بهترین قیمت لوازم خانگی شما را خریداری میکنیم
 • سریع ترین زمان پاسخگویی نسبت به دیگران
 • دسترسی آسان تهران
 • نزدیک به محل
 • کیفیت مطلوب

 

ویژگی امتیاز
قیمت منصفانه ⭐⭐⭐⭐⭐✅ 5/5
سریعترین ⭐⭐⭐⭐⭐✅✅ 4.8/5
پشتیبانی ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ 4.7/5
نواحی تهران ⭐⭐⭐⭐⭐ 4.9/5

روش درخواست مجوز سمساری در دهکده المپیک

جهت درخواست کردن گواهی سمساری در دهکده المپیک شهر تهران در مرحله نخست یک کپی از این درخواست برای بررسی و انجام تحقیقات سابقه به رییس پلیس ارجاع داده می شود. تا زمان کامل شدن تحقیقات هیچ مجوزی صادر نخواهد شد باید کلیه هزینه‌ ها پرداخت‌ شود. مقررات قانون شهرداری رعایت شده‌ باشد و استاندارد های تایید برآورده شده‌ باشد .

حتما بخوانید:   خریدار ظروف مسی دست دوم تهران

مشخصات هر متقاضی باید توسط اداره پلیس ثبت شوند و چاپ آن‌ها به مراجع زیربط برای مقایسه و تحقیقات سابقه جزایی تسلیم بشوند .

سمساری آنلاین در نواحی تهران:

سمساری در ستارخان

 سمساری در ولیعصر

سمساری در خیابان فاطمی

سمساری در سهروردی

سمساری در هفت تیر

سمساری در دهکده المپیک تهران

سمساری منصف در دهکده المپیک

بهترین خریدار لوازم خانگی کارکرده توسط سمساری در دهکده المپیک تهران. سمسارچی 24 ساعته شبانه روز پاسخگوی سوالات شما عزیزان می باشیم.

خریداری لوازمی از قبیل: لباسشویی، یخچال، ظرفشویی، تلویزیون، لوازم برقی و فلزی وغیره.

ما سعی داریم با ارایه منصفانه تیرین پیشنهادات بهترین تجربه خرید و فروشی را برای شما عزیزان حاصل کنیم. پس هم اکنون تلفن را بردارید و با یکی از شماره های سایت زنگ بزنید!

سمساری در دهکده المپیک

دهکده المپیک تهران کجاست؟

دهکده المپیک تهران یک مجموعه ورزشی بزرگ و مدرن در بخشی شمالی استان تهران واقع شده است. این مکان با هدف میزبانی از رویدادهای المپیکی و ورزشی در سطح ملی و بین‌ المللی ساخته شده و امکانات متنوعی برای ورزشکاران و علاقه‌مندان به ورزش فرآهم می‌ کند.

سمساری دهکده المپیک یک شعبه فعال گروه سمسارچی در این منطقه است. بهترین دست دوم فروشی و امانت فروشی خریدار لوازم برقی و فلزی و چوبی منزل در دهکده المپیک

دیدگاهتان را بنویسید