home سمساری سمساری در تسلیحات

سمساری در تسلیحات

سمساری در تسلیحات

خریدار تضمینی وسایل منزل اعم از برقی فلزی چوبی و…. پوشش سراسری

شماره تماس سمسارچی در خیابان تسلیحات : 09122725127

خدمات سمساری در خیابان تسلیحات

  • خریدار انواع لوازم خانگی دست دوم در خیابان تسلیحات
  • خریدار انواع فرش دست دوم در خیابان تسلیحات
  • خریدا انواع مبل دست دوم
  • خریدار انواع خرده لوازم انباری در خیابان تسلیحات

جهت کسب اطلاعات بیشتر با سمسارچی در تماس باشید.

خرید لوازم خانگی دست دوم در خیابان تسلیحات

امروزه بسیاری از مردم به علل مختلف از جمله تغییر دکوراسیون خانه یا ایراد پیدا کردن لوازم خانگی تمایل به فروش این لوازم دارند. بسیاری از این لوازم لوکس هستند و یا لوازمی هستند که در زندگی روزمره مورد استفاده قرار می گیرند.

اکنون سمسارچی شرایطی را فراهم کرده که لوازم خانگی دست دوم شما را در محله خودتان خریداری می کند. این امکان از نظر زمانی و هزینه ای صرفه زیادی برای فروشنده دارد.

سمسارچی لوازم خانگی دست دوم شما را با قیمت مناسب در محله خودتان خریداری می کند تا خیالی آسوده را برای شما عزیزان فراهم آورد.

فروش فرش دست بافت کار کرده در خیابان تسلیحات

سالیان زیادی است که فرش دست بافت در کشور ایران بسیار مورد علاقه مردم بوده است. علت این امر را میتوان نقش ونگار فرش های دست بافت و همچنین کیفیت این فرش ها دانست.

این فرش ها هنر دست نقاط مختلف از کشور ایران می باشد که هنرنمایی ایران و ایرانی می باشد. فرش های دست بافت جایگاه ویژه ای در خانه های ایرانیان دارد. بسیاری علاقه دارند که در دکور خانه های خود از این هنر زیبا استفاده کنند. و به تنوع آن اهمیت ویژه ای میدهند اما نکته ای که حائز اهمیت است قیمت بالای این فرش ها می باشد که شاید برای همه امکان تعویض زود به هنگام فرش وجود نداشته باشد.

اما اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که علاقه به تعویض  فرش دست بافت خود دارید می توانید این فرش ها را به صورت کار کرده و تمیز از سمسارچی در خیابان تسلیحات با قیمت مناسب تهیه فرمایید تا زیبایی خانه خود را دو چندان کنید.

فروش فرش ماشینی دست دوم در خیابان تسلیحات

فرش ماشینی از جمله فرش هایی است که در تمامی خانه های ایرانی مورد استفاده است. فرش ماشینی به علت هزینه ی به صرفه ای که برای خرید نیاز دارد طرفدار زیادی دارد. بسیاری از افراد برای تهیه فرش های ماشینی به سمساری مراجعه می کنند زیرا به دلایل مختلف نیازی به خرید فرش نو ندارند و این مساله در صرفه جویی هزینه ای نیز دخیل می باشد. شما نیز اگر به فرش ماشینی دست دوم نیاز دارید سمساری سمسارچی فرش های ماشینی دست دوم را با قیمت مناسب در خیابان تسلیحات به فروش می رساند.

فروش فرش ماشینی دست دوم در خیابان تسلیحات سمسارچی-09122725127

شعبه های فعال سمسارچی:   خریدار ظروف کریستال قدیمی

شماره تماس سمساری در خیابان تسلیحات – آدرس سمساری در خیابان تسلیحات

شماره تماس سمسارچی در خیابان تسلیحات: 09122725127

معرفی خیابان تسلیحات تهران

محله تسلیحات در استان تهران و در محدوده‌ی شرقی شهر تهران قرار دارد. این محله در منطقه ۸ شهر تهران قرار دارد و از شرق با خیابان گلشن دوست و خیابان غیاثی پور، از جنوب با خیابان داوودی و از غرب با خیابان مدنی محدود شده است و با محله‌های ‌فدک، کرمان، زرکش، وحیدیه، سبلان، لشکر مجاورت دارد. این محله در محدوده‌ی طرح ترافیک و زوج و فرد نیست و از اماکن مهم این محله می‌توان به بوستان بهارستان، رستوران گلستان، پارک محله تسلیحات، پارک محله تسلیحات، پارک محله تسلیحات، کتابخانه عمومی شهید آیت و کتابخانه شهید آیت اشاره کرد.

سمساری آنلاین در نواحی تهران:

سمساری در نازی آباد

سمساری در لواسان

سمساری یخچال در تهران

سمساری در نواب

سمساری در تسلیحات

سمساری منصف در خیابان تسلیحات

آیا به دنبال سمساری در تسلیحات هستید؟ تضمین 100% خرید لوازم خانگی توسط سمساری منطق در خیابان تسلیحات تهران.ما 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.پس تلفن را برداشته و با سمسارچی semsarchi تماس بگیرید. هم اکنون زنگ بزنید…

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید