در صورتی که خریدار پنجره دوجداره دست دوم هستید در حال حاضر سمساری ونک یکی از مراکز معتبر برای انجام این کار است. پنجره های دوجداره اغلب اولین انتخاب موجود در بازار است. در بحث خرید انواع مدل ها، شما می توانید دسته بندی های مختلف را انتخاب کنید. البته بازار فروش پنجره های دوجداره دست دوم نیز نسبتا گرم و پر رونق است. به هر حال فلز همواره ارزش خود را تا حد زیادی حفظ می کند و این در مورد مراکز خریدار پنجره های دوجداره دست دوم نیز تا حد زیادی صدق می کند.

پیش از این که وارد بخش نکات مهم در مورد فروش آن شویم، لازم است توضیحات مرتبط در مورد انواع دسته بندی های آن را به شما شرح دهیم.

انواع مدل های پنجره دوجداره دست دوم

انواع اصلی شیشه دوجداره در در دنیا به شرح زیر است:

 • پنجره های خلیجی
 • پنجره های قاب دار
 • پنجره های ارسی
 • پنجره های چرخشی و زاویه ای

در این انواع طیف وسیعی از مواد برای ساخت قاب آنها استفاده می شود، از جمله موارد زیر:

 • آلومینیوم
 • الوار
 • UPVC

شیشه های دوجداره در بسیاری از درها و سقف ها، مانند باغ ها یا اطراف پاسیو، بالکن ها یا دیگر فضاهای بیرونی، به خوبی به چشم می خورد. انواع درب های دوجداره شامل موارد زیر می باشد:

 1. درب های دوبل
 2. درب فرانسوی
 3. درهای جلو
 4. درهای کشویی

در تمام انواع شیشه های دوجداره، انواع مختلفی از سفارشی سازی و تکمیل وجود دارد، مانند قاب پنجره های دانه چوب و خاکستری عقیق یا آنتراسیت. روی پنجره های دوجداره می توان مات، رنگ آمیزی و شیشه های طرح دار را اعمال کرد. همچنین می توان شیشه های بیشتری را اضافه کرد، با پنجره های سه جداره که بازده انرژی بیشتری را ارائه می کنند. البته با قیمت بالاتر برای هر پنجره. شیشه های دوجداره و فریم ها، اصلی ترین بخش این پنجره ها در ساختمان ها هستند.

فروش پنجره دست دوم دوجداره تهران

مراکز خریدار پنجره های دوجداره دست دوم بر اساس متریال مورد استفاده، پروسه کلی قیمت گذاری را طی می کنند. به همین منوال لازم می دانیم که اگر خریدار پنجره دوجداره هستید در این مقاله از سمساری ونک در مورد انواع آن ها توضیحاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

آلومینیوم: یک نوع قاب شیک که با طیف وسیعی از رنگ ها و پرداخت ها است، پنجره های آلومینیومی می توانند تحت تأثیر آب و هوا قرار گیرند زیرا فلز می تواند بسیار گرم یا سرد شود. طرح های پنجره های آلومینیومی نیز بسیار گران تر هستند، زیرا هزینه های مواد به طور قابل توجهی بالاتر از سایرین است.

الوار: پنجره های چوبی می توانند پوسیده شوند که این عیب اصلی آنهاست، اما با مراقبت مناسب، نگهداری و تمیز کردن پنجره های چوبی می تواند مدت زیادی دوام بیاورد. قاب های چوبی ممکن است در هوای مرطوب تاب بخورند و رطوبت ساختمان نیز بر عملکرد پنجره ها تأثیر می گذارد. ساخت قاب های چوبی نیز می تواند گران باشد.

حتما بخوانید:   سمساری در خیابان منوچهری تهران

UPVC:  انواع پنجره های دوجداره یو پی وی سی یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین متریال های موجود در بازار است که مراکز خریدار پنجره های دوجداره دست دوم برای آن ارزش زیادی قائل هستند. طراحی بادوام و سبک وزن که تحت تاثیر آب و هوا قرار نمی گیرد. پنجره های UPVC می توانند مدت زمان زیادی دوام بیاورند و فقط به حداقل تعمیر و نگهداری نیاز دارند. UPVC همچنین یک ماده نسبتا ارزان است که قاب های UPVC را برای پنجره های بزرگتر و درهای بلند بالکن یا پاسیو مناسب می کند.

شیشه دوجداره چیست؟

شیشه دوجداره به پنجره ای اطلاق می شود که دارای دو جداره از بافت های شیشه ای باشد. جزء اصلی پنجره واحد آب بندی شده دو جداره است که به عنوان سکشن شیشه ای عایق نیز شناخته می شود که در یک قاب از UPVC، آلومینیوم یا چوب قرار می گیرد. نکته مهمی که باید در مورد خرید پنجره دوجداره به یاد داشته باشید این است که حتما متریال آن از استاندارد ترین نمونه های موجود در بازار باشد. معمولا چند شرکت مهم در این حوزه فعالیت دارند که در ایران نیز بسیار بازار درخشانی دارند. شما هم می توانید در مورد خرید پنجره ها به سراغ این برند ها و لیبل ها بروید.

IGU از دو ورقه شیشه ای تشکیل شده است که توسط یک میله جداکننده از هم جدا شده اند تا یک شکاف هوایی ایجاد کنند که با یک گاز عایق پر شده است. مزیت اصلی شیشه های دوجداره عایق حرارتی است.

برای حفظ گرما در یک اتاق و در عین حال جلوگیری از ورود هوای سرد از بیرون به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی اتاق پنجره های دوجداره مناسب ترین و بهترین انتخاب هستند. پنجره های دوجداره چنان تفاوتی در بهره وری انرژی ایجاد می کنند که مقررات ساختمان تنظیم شد، به این معنی که همه پنجره های جایگزین باید دارای حداقل درجه دو جداره C باشند. مگر اینکه ملک یک ساختمان در منطقه حفاظت شده باشد.

سمساری در دهکده المپیک

فروشنده پنجره دوجداره دست دوم

درب و پنجره های دوجداره انواع مختلفی دارند و برای فضاهای مختلف مناسب هستند. انتخاب بهترین نوع برای شما بستگی به نیاز شما دارد. سمساری ونک همین طور خریدار مدل های مختلف از این پنجره ها در بازار است. مسئله مهم در مورد پنجره های دو جداره کیفیت ساخت آنهاست و باید بدانید که نمونه های موجود در بازار، را بر اساس مشخصه های آن ها تفکیک کنید.

اگر خریدار پنجره دوجداره هستید، نیازی به استفاده از آن در پروژه عمرانی نیمه کاره ندارید یا قصدتان این است که این پنجره ها را تعویض کنید، می توانید از خدمات سمسارچی استفاده کنید. انواع تکمیل ها و سفارشی سازی ها و همچنین گزینه های سه جداره برای بهره وری انرژی، امنیت و کاهش نویز بیشتر وجود دارد. سمسارچی به عنوان خریدار پنجره های دست دوم، منصفانه ترین قیمت را برای شما در نظر می گیرد؛ علاوه بر آن، قیمت گذاری در کم ترین زمان ممکن انجام می شود و از روندی تخصصی بهره گرفته خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید