اقلام چوبی همیشه مشتریان پر و پا قرص خود را دارند. فروش لوازم چوبی در بازار به صورت مداوم انجام می شود و امروزه سبک روستیک، بخش مهمی از دیزاین و طراحی داخلی ساختمان ها را به خود اختصاص داده است. سمساری در حال حاضر هم فروشنده و هم خریدار انواع اقلام چوبی و روستیک خانگی در بازار ایران است.

در صورتی که قصد فروش لوازم چوبی خانه خود را دارید، سمساری در تهران یکی از مراکز معتبر، مرجع و شناخته شده در این حوزه با مناسب ترین قیمت است. از نظر بسیاری از افراد و ارباب رجوع، قیمت گذاری روی لوازم چوبی دست دوم روی هیچ اساسی ممکن نیست. در صورتی که باید گفت خیر، این موضوع کاملا اشتباه است. می توان به راحتی با تخصص و تجربه در این حوزه، پروسه قیمت گذاری را برای فروش لوازم چوبی به راحتی انجام داد.

اگر ساکن استان تهران و بخصوص مناطقی مانند شمال تهران و… هستید، کافی است با این مجموعه تماس بگیرید، آن ها مشاوره های لازم در مورد قیمت گذاری و فروش لوازم چوبی را در اختیار شما قرار می دهند. می توانید لوازم چوبی خانگی و اداری خود را به این سمساری آنلاین بفروشید.

میزهای چوبی دست دو

میز های چوبی یکی از پرفروش ترین و مهم ترین اقلامی هتسند که سمساری ها علاقه خاصی به آن نشان می دهند. شما می توانید میز غذاخوری چوبی دست دوم و انواع میز قهوه خوری و میز نشیمن را به راحتی با مناسب ترین قیمت به این مجموعه بفروشید، سبک طراحی، جنس چوب مورد استفاده، تعداد صندلی ها، ابعاد میز و البته مبنت کاری و سفارشی سازی، می تواند قیمت این محصول را تغییر دهد.

یکی دیگر از وسایل دکوری چوبی ساده و در عین حال موثر، میز چوبی است. میزهای انتهایی معمولی خود را با وسایل چوبی نوآورانه جایگزین کنید. کنده های چوبی توخالی با شیشه ای در بالای آن می توانند میزهای قهوه خوری جذابی را در هر اتاق نشیمن ایجاد کنند.

سمساری در سوهانک

آینه های چوبی دست دوم

آینه در هر خانه ای ضروری است. پس چرا برای آینه های قاب چوبی نه؟ می توانید یک آینه گرد ساده و مینیمال با یک قاب چوبی ساده انتخاب کنید. اگر اهل استفاده از متریال های عتقیه هستید، می توانید حساب ویژه ای روی این نمونه ها باز کنید. انواع آینه های چوبی دست دوم نیز از جمله کلیدی ترین و بهترین اقلامی هستند که به راحتی به فروش می رسند.

لوستر چوبی روستیک استوک برای خانه

اگر می خواهید اتاق نشیمن یا اتاق خواب خود را زیبا کنید اما همچنان به یک دکوراسیون خاکی وفادار بمانید، یک وسیله تزئینی چوبی برای خانه مانند یک لوستر چوبی روستایی برای شما مناسب است. لوسترهای ساخته شده از چرخ های چرخ دستی بازیافتی و عناصر چوبی می توانند به جذابیت بوهو اتاق شما بیافزایند. فقط چند چراغ زرد زیبا را در سازه نصب کنید و از آن خوب هستید.

حتما بخوانید:   سمساری در اندرزگو

جداکننده اتاق یا پارتشین چوبی دست دو

یکی از وسایل دکور چوبی سنتی که معمولا در خانه‌های اروپایی استفاده می‌شود، تقسیم‌کننده اتاق‌های تزئین شده است. جداکننده اتاق چوبی که از چوب باکیفیت مانند ساج، چوب رز یا توس ساخته شده است، می تواند برای ایجاد فضاهای متمایز در یک اتاق استفاده شود. شما به راحتی می توانید از یک جداکننده اتاق چوبی با رنگ زیبا برای تشکیل یک اتاق رختکن قابل حمل استفاده کنید.

فروش اقلام دکوری خانه چوبی

شما می توانید در بحث فروش لوازم چوبی، انواع اقلام دکوری را نیز در این دسته بندی قرار دهید. این شامل تجهیزات و تزئینات چوبی، انواع جعبه ها و باکس های هدیه و… می شود. به هر حال چوب قیمت خود را تا حد زیادی حتی در مورد محصولات دست دوم حفظ می کند. در حال حاضر، سمسارچی به عنوان یک مرکز معتبر و شناخته شده در زفر، قیمت گذاری را به منطقی ترین شکل ممکن انجام می دهد.

قفسه های چوبی شناور

شما می توانید به عنوان خریدار لوازم چوبی دست دوم نیز به این سمساری مراجعه کنید، در صورتی که می خواهید با کم ترین هزینه وارد خانه خود شوید، اگر نیاز به یک سری لوازم چوبی دست دوم دارید؛ در حال حاضر سمساری می تواند بهترین امکانات را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار دهد. به تفکیک متریال و جنس، هر کدام از کالاها قیمت گذاری می شوند. لوازم چوبی دست دوم قیمت گذاری شده و شما می توانید با پایین ترین حاشیه سود، به راحتی آن ها را خریداری کنید.

یک گزینه ذخیره سازی فضا برای هر خانه، یک سری قفسه های چوبی شناور است. این قفسه ها را عملا می توان در هر جای خانه استفاده کرد. آنها برای حمل وسایل سنگین مانند کتاب، ظروف آشپزی و قاب عکس مناسب هستند. علاوه بر این، آن‌ها روی دیوارها شگفت‌انگیز به نظر می‌رسند و یک لمس روستایی به طراحی کلی دکوراسیون خانه اضافه می‌کنند. این یک ایده دکور دیوار چوبی است که باید امتحان کنید.

سمساری در فرشته

مرکز فروش لوازم چوبی دست دوم در سمساری

مراکز خرید لوازم چوبی دست دوم، اساس قیمت گذاری را در درجه اول، بر مبنای نوع چوب قرار می دهند. چوب هر درخت قیمت مشخصی دارد و وقتی روی آن پرداخت های خاص انجام می شود، به طبع قیمتش متفاوت خواهد بود. در کنار این موضوع، شما می توانید قیمت لوازم چوبی را بر مبنای نوع پرداخت، ساختار، فرم و شکل آن نیز مشخص کنید. برخی لوازم چوبی خانگی نیز برند هستند، به طبع قیمت آن ها بالاتر خواهد بود. اگر بتوانید فاکتور خرید محصول چوبی را ارائه کنید، قطعا قیمت گذاری آسان تر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید