شرق تهران: 88409426   غرب تهران: 22712495  شمال تهران: 22244290 

سمساری منصف تهران

پست-ویژه-تصویر

5 مورد از نشانه یک سمسار با انصاف

خدمات نیازمندی ها و سمساری یکی از خدماتی می باشد که لازم و ضروری برای جامعه می باشد. همانند شغل های دیگر سمساری ها هم مزیت های بخصوصی را برای مشتریان ایجاد می کند. خدمات سمساری از آن دسته خدماتی می باشد که اگر نباشد جامعه را با مشکلات زیادی نیز مواجه می کند. خرید و فروش اجناس دست دوم  موجب شده است تا همه افرادی که به این اجناس احتیاجی ندارند و کارایی برای آنها ندارد بتوانند آن ها را بفروشند و تبدیل به پول نقد کنند، و افرادی که به این اجناس احتیاج دارند و بودجه کافی برای خرید اجناس نو ندارند این اجناس دست دوم را بتوانند بخرند و نیاز هایشان را برطرف کنند.

در این میان سمساری با ایجاد کردن یک شرایط خوب و مناسب می توانند این افراد را به یکدیگر وصل نمایند و با تشکیل دادن بستر مناسب این خرید و فروش را برای افراد راحت نمایند. ولی اصلی ترین چالش این است که  یک سمساری با انصاف و با معرفت انتخاب کنید.

چرا به سمسار با انصاف احتیاج است؟

هر شخصی برای تنوع ام که شده باشد هر از گاهی اقدام به تغییر لوازم خانه خود می کند. خرید کردن لوازم نو و یا دست دوم با کیفیت بهتر از وسایل قبلی احتیاج به یک سرمایه خوب دارد. برای تامین کمی از این سرمایه شما می توانید لوازم قدیمی خود را به فروش بگذارید. این معامله ای می باشد که همه ما انسان ها در زندگی خود شاهد آن هستیم.

4 نشانه سمسار با انصاف در تهران

1.قیمت منصفانه خرید:

اولین مورد از نشانه یک سمسار با انصاف، قیمتی می باشد که برای خرید این اجناس سمسار می پردازد. عده زیادی از سمسار ها وقتی جنسی را می بینند بلافاصله شروع به تخریب کردن آن جنس می کنند. این یک ترفند قدیمی می باشد برای اینکه سمسار با یک قیمت پایین تر جنس کار کرده شما را بخرد. البته سمسار در این زمینه به دنبال خرید و فروش و به دست آوردن سود است. پس باید یک سودی را برای سمسار در نطر داشت.

ولی نکته منفی این است که برخی از سمسار ها از آن سو استفاده می کنند، این است که افرادی که در اضطرار فروش هستند لوازم آن ها را با یک قیمت پایین تر می خرند. هر جنسی یک قیمتی دارد. تعیین کردن قیمت اجناس دست دوم با نوسان روبرو است، ولی یک محدوده قیمت مشخص دارد.

2.قیمت فروش منصفانه:

دومین نشانه سمسار با انصاف فروش منصفانه می باشد. وقتی قیمت این اجناس از قیمت نو کمتر باشد دلیل بر این نمی باشد که سمسار با انصاف است. سمسار با نصاف سمساری است که نسبت به پولی که برای خرید جنس داده و هزینه هایی که برای درست کردن آن پرداخت کرده باید یک قیمت منصفانه را مد نظر داشته باشد.

3.صداقت در فروش:

سومین نشانه سمسار با انصاف صداقت در فروش می باشد. عده ای بدون داشتن انصاف فقط برای رسیدن به سود هر کالایی را خرید و فروش می کنند. اجناسی که کیفیت بالایی ندارند و استفاده چندانی نمی شود از آن ها کرد، از فریب هایی می باشد که مشتریان با آن مواجه می شوند.

4.مشتری مداری:

نشانه دیگر سمسار با انصاف مشتری مداری می باشد. عده زیادی از سمسار ها به نیاز های مشتری توجه نمی کنند و فقط دنبال سود خود هستند. برای یافتن سمساری با انصاف باید به دنبال کسی باشید که در کنار سود خود به فکر رضایت مشتری هم باشد.

سمساری آنلاین در نواحی تهران:

سمساری در خیابان فاطمی

سمساری در سهروردی

سمساری در هفت تیر

سمساری در دیباجی

سمساری در سعادت آباد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس بهترین سمساری در تهران

09121268617

سمسارچی چه لوازمی را خریداری می کند؟

سمسارچی خریدار انواع لوازم خانگی از قبیل یخچال ، کولرگازی، لباسشویی، فرش و.... می باشد


ویژگی امتیاز
بالاترین قیمت ⭐⭐⭐⭐⭐✅ 5/5
سریع ⭐⭐⭐⭐⭐✅✅ 4.8/5
پشتیبانی ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ 4.7/5
مناطق تهران ⭐⭐⭐⭐⭐ 4.9/5
Call Now Buttonتماس بگیرید