شماره تماس سمساری در خیابان هنگام

پست-ویژه-تصویر

شماره تماس سمساری در خیابان هنگام- آدرس سمساری در خیابان هنگام تهران

شماره تماس سمسارچی در خیابان هنگام : 09122725127

خدمات سمساری در خیابان هنگام

  • خریدار انواع لوازم خانگی دست دوم در خیابان هنگام
  • خریدار انواع فرش دست دوم در خیابان هنگام
  • خریدا انواع مبل دست دوم
  • خریدار انواع خرده لوازم انباری در خیابان هنگام

جهت کسب اطلاعات بیشتر با سمسارچی در تماس باشید.

خرید لوازم خانگی دست دوم در خیابان هنگام

امروزه بسیاری از مردم به علل مختلف از جمله تغییر دکوراسیون خانه یا ایراد پیدا کردن لوازم خانگی تمایل به فروش این لوازم دارند. بسیاری از این لوازم لوکس هستند و یا لوازمی هستند که در زندگی روزمره مورد استفاده قرار می گیرند.

اکنون سمسارچی شرایطی را فراهم کرده که لوازم خانگی دست دوم شما را در محله خودتان خریداری می کند. این امکان از نظر زمانی و هزینه ای صرفه زیادی برای فروشنده دارد.

سمسارچی لوازم خانگی دست دوم شما را با قیمت مناسب در محله خودتان خریداری می کند تا خیالی آسوده را برای شما عزیزان فراهم آورد.

فروش فرش دست بافت کار کرده در خیابان هنگام

سالیان زیادی است که فرش دست بافت در کشور ایران بسیار مورد علاقه مردم بوده است. علت این امر را میتوان نقش ونگار فرش های دست بافت و همچنین کیفیت این فرش ها دانست.

این فرش ها هنر دست نقاط مختلف از کشور ایران می باشد که هنرنمایی ایران و ایرانی می باشد. فرش های دست بافت جایگاه ویژه ای در خانه های ایرانیان دارد. بسیاری علاقه دارند که در دکور خانه های خود از این هنر زیبا استفاده کنند. و به تنوع آن اهمیت ویژه ای میدهند اما نکته ای که حائز اهمیت است قیمت بالای این فرش ها می باشد که شاید برای همه امکان تعویض زود به هنگام فرش وجود نداشته باشد.

اما اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که علاقه به تعویض  فرش دست بافت خود دارید می توانید این فرش ها را به صورت کار کرده و تمیز از سمسارچی در خیابان هنگام با قیمت مناسب تهیه فرمایید تا زیبایی خانه خود را دو چندان کنید.

شماره تماس سمساری در خیابان هنگام

فروش فرش ماشینی دست دوم در خیابان هنگام

فرش ماشینی از جمله فرش هایی است که در تمامی خانه های ایرانی مورد استفاده است. فرش ماشینی به علت هزینه ی به صرفه ای که برای خرید نیاز دارد طرفدار زیادی دارد. بسیاری از افراد برای تهیه فرش های ماشینی به سمساری مراجعه می کنند زیرا به دلایل مختلف نیازی به خرید فرش نو ندارند و این مساله در صرفه جویی هزینه ای نیز دخیل می باشد. شما نیز اگر به فرش ماشینی دست دوم نیاز دارید سمساری سمسارچی فرش های ماشینی دست دوم را با قیمت مناسب در خیابان هنگام به فروش می رساند.

فروش فرش ماشینی دست دوم در خیابان هنگام سمسارچی-09122725127

شماره تماس سمساری در خیابان هنگام – آدرس سمساری در خیابان هنگام

شماره تماس سمسارچی در خیابان هنگام: 09122725127

معرفی خیابان هنگام تهران

خیابان هنگام در منطقه 4 تهران قرار دارد و از محله‌های لویزان – شیان، علم و صنعت، قاسم آباد، شمیران نو، نیروی دریایی، اوقاف و نارمک عبور می‌کند. خیابان هنگام یکی از معابر اصلی این محلات در تهران است. این خیابان از خیابان‌های مهم شهر تهران می‌باشد و مکان‌های مهمی مانند بیمارستان الغدیر، اداره مرکزی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تهران، شرکت واحد اتوبوسرانی تهران (ساختمان شماره 2) و شرکت واحد اتوبوسرانی سامانه 3 در آن قرار دارند.

خیابان هنگام به معابر مهمی مانند بزرگراه رسالت، بزرگراه شهید زین الدین، بزرگراه شهید قاسم سلیمانی، بزرگراه شهید قاسم سلیمانی (رسالت)، میدان رسالت، آزادگان، فرجام غربی، تکاوران، دلاوران، استقلال، سی متری یکم، سی متری اول، کنارگذر زین الدین، الغدیر، فضلعلی، طاهرخانی، حیدرخانی، نیروی دریایی، قزوینی، کاظمی، ایرانمهر، وارباز، بیست متری شمیران نو، سی متری دوم شرقی، الزهرا، چهل و نهم، فتحی، خداکرمی، صبوری و همچنین دانشگاه علم و صنعت متصل شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شماره تماس بهترین سمساری در تهران

09121268617

سمسارچی چه لوازمی را خریداری می کند؟

سمسارچی خریدار انواع لوازم خانگی از قبیل یخچال ، کولرگازی، لباسشویی، فرش و.... می باشد


ویژگی امتیاز
بالاترین قیمت ⭐⭐⭐⭐⭐✅ 5/5
سریع ⭐⭐⭐⭐⭐✅✅ 4.8/5
پشتیبانی ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ 4.7/5
مناطق تهران ⭐⭐⭐⭐⭐ 4.9/5
تماس